Čeština
| Part Number: | 2220Y0160824JXT |
|---|---|
| Výrobce / značka: | Knowles Syfer |
| Část popisu: | CAP CER 0.82UF 16V X7R 2220 |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| 1+ | $0.7133 |
| 200+ | $0.2769 |
| 500+ | $0.2665 |
| 1000+ | $0.2621 |
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Napětí - Jmenovitá | 16V |
| Tolerance | ±5% |
| Tloušťka (Max) | 0.165" (4.20mm) |
| teplotní koeficient | X7R |
| Velikost / Rozměry | 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) |
| Série | FlexiCap™ |
| hodnocení | - |
| Paket / krabice | 2220 (5750 Metric) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ montáže | Surface Mount, MLCC |
| Lead Style | - |
| Rozestup vývodù | - |
| Výška - Sedící (Max) | - |
| Funkce | Soft Termination |
| Poruchovost | - |
| kapacitní | 0.82 µF |
| Číslo základního produktu | 2220Y |
| Aplikace | Boardflex Sensitive |
| 2220Y0160824JXT Podrobnosti PDF [English] | 2220Y0160824JXT PDF - EN.pdf |




CAP CER 0.082UF 16V X7R 2220
CAP CER 0.82UF 16V X7R 2220
CAP CER 0.82UF 16V X7R 2220
CAP CER 0.082UF 16V C0G/NP0 2220
CAP CER 0.82UF 16V X7R 2220
CAP CER 0.082UF 16V X7R 2220
CAP CER 0.082UF 16V X7R 2220
CAP CER 0.82UF 16V X7R 2220
CAP CER 0.82UF 16V X7R 2220
CAP CER 0.82UF 16V X7R 2220
CAP CER 0.82UF 16V X7R 2220
CAP CER 0.82UF 16V X7R 2220
CAP CER 0.82UF 16V X7R 2220
CAP CER 0.082UF 16V X7R 2220
CAP CER 0.82UF 16V X7R 2220
CAP CER 0.82UF 16V X7R 2220
CAP CER 10PF 25V C0G/NP0 2220
CAP CER 0.082UF 16V X7R 2220
CAP CER 0.082UF 16V X7R 2220
CAP CER 10PF 25V C0G/NP0 2220
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články







2024/05/22
2025/04/4
2025/02/20
2024/11/4
2220Y0160824JXTKnowles Syfer |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|