Čeština
| Part Number: | KTR18EZPJ123 |
|---|---|
| Výrobce / značka: | LAPIS Technology |
| Část popisu: | RES SMD 12K OHM 5% 1/4W 1206 |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| 1+ | $0.1594 |
| 10+ | $0.1313 |
| 100+ | $0.0513 |
| 1000+ | $0.0215 |
| 2500+ | $0.0197 |
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Tolerance | ±5% |
| teplotní koeficient | ±200ppm/°C |
| Dodavatel zařízení Package | 1206 |
| Velikost / Rozměry | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Série | KTR |
| Režim panel | 12 kOhms |
| hodnocení | AEC-Q200 |
| Příkon (W) | 0.25W, 1/4W |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Paket / krabice | 1206 (3216 Metric) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 155°C |
| Počet účastnických ukončení | 2 |
| Výška - Sedící (Max) | 0.026" (0.65mm) |
| Funkce | Automotive AEC-Q200, High Voltage |
| Poruchovost | - |
| Složení | Thick Film |




RES SMD 11K OHM 5% 1/4W 1206
RES SMD 120K OHM 5% 1/4W 1206
RES SMD 1.3K OHM 5% 1/4W 1206
RES SMD 130K OHM 5% 1/4W 1206
RES SMD 13 OHM 5% 1/4W 1206
RES SMD 120 OHM 5% 1/4W 1206
RES SMD 1.3M OHM 5% 1/4W 1206
RES SMD 13K OHM 5% 1/4W 1206
RES SMD 1.2K OHM 5% 1/4W 1206
RES SMD 12 OHM 5% 1/4W 1206
RES SMD 15 OHM 5% 1/4W 1206
RES SMD 110 OHM 5% 1/4W 1206
RES SMD 110K OHM 5% 1/4W 1206
RES SMD 1.1M OHM 5% 1/4W 1206
RES SMD 130 OHM 5% 1/4W 1206
RES SMD 11 OHM 5% 1/4W 1206
RES SMD 1.1K OHM 5% 1/4W 1206
RES SMD 150 OHM 5% 1/4W 1206
RES SMD 10M OHM 5% 1/4W 1206
RES SMD 1.2M OHM 5% 1/4W 1206
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články
2024/04/26
2024/06/19
2025/01/22
2025/06/24
KTR18EZPJ123Rohm Semiconductor |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|