Čeština
| Part Number: | 44420091 |
|---|---|
| Výrobce / značka: | LAPP |
| Část popisu: | CONN PLUG FMALE 6POS GOLD CRIMP |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | RoHS kompatibilní |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| 1+ | $147.3553 |
| 200+ | $58.7956 |
| 500+ | $56.832 |
| 1000+ | $55.8603 |
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| napìtí | 630V |
| Ukončení | Crimp |
| stínění | Shielded |
| Shell Size, MIL | - |
| Shell Size - Insert | - |
| Materiál skeletu | Zinc Die Cast |
| Shell Finish | Nickel |
| Série | EPIC® |
| Primární materiál | Metal |
| Balík | Bulk |
| Orientace | Keyed |
| Provozní teplota | -25°C ~ 125°C |
| Počet poloh | 6 (5 Power + PE) |
| Typ montáže | Free Hanging (In-Line) |
| montážní Feature | - |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 |
| Vložte materiál | Polyamide (PA), Nylon; Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Ochrana proti vniknutí | IP67/IP68 - Dust Tight, Waterproof |
| Funkce | Backshell, Coupling Nut, Strain Relief |
| upevňovací Type | Push-Twist |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 25A |
| Materiál kontaktu | Copper Alloy |
| Kontakt Tloušťka dokončení - Párování | - |
| Kontakt Konec - Párování | Gold |
| Typ konektoru | Plug, Female Sockets |
| Barva | Silver |
| kabel Zahájení | 0.551" ~ 0.669" (14.00mm ~ 17.00mm) |
| Materiál zadní skořepiny, pokovování | Zinc Die Cast, Nickel |
| Aplikace | Automotive, Industrial |




ASSY 5 POSN JPT TAB
ACCESSORIES
ACCESSORIES
ACCESSORIES
ACCESSORIES
ACCESSORIES
ACCESSORIES
ACCESSORIES
ACCESSORIES
ACCESSORIES
SIDE PANEL ASSY 44U 42D XMER
ACCESSORIES
ACCESSORIES
CONN PLUG FMALE 8POS GOLD CRIMP
ACCESSORIES
ACCESSORIES
ACCESSORIES
ACCESSORIES
ACCESSORIES
ACCESSORIES
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články







2024/05/22
2025/04/4
2025/02/20
2024/11/4
44420091LAPP |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|