Čeština

| Part Number: | PFG.2B.314.CLLM31Z |
|---|---|
| Výrobce / značka: | LEMO |
| Část popisu: | CONN RCPT FMALE 14P SOLDER CUP |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| napìtí | - |
| Ukončení | Solder Cup |
| stínění | Shielded |
| Shell Size, MIL | - |
| Shell Size - Insert | 314 |
| Materiál skeletu | Brass |
| Shell Finish | Chrome |
| Série | 2B |
| Primární materiál | Metal |
| Balík | Bulk |
| Orientace | G |
| Provozní teplota | -55°C ~ 250°C |
| Počet poloh | 14 |
| Typ montáže | Free Hanging (In-Line); Panel Mount |
| montážní Feature | Front and Rear Side Nut |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 |
| Vložte materiál | Polyetheretherketone (PEEK) |
| Ochrana proti vniknutí | IP50 - Dust Protected |
| Funkce | Backshell |
| upevňovací Type | Push-Pull |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 6.5A |
| Materiál kontaktu | Bronze |
| Kontakt Tloušťka dokončení - Párování | 59.0µin (1.50µm) |
| Kontakt Konec - Párování | Gold |
| Typ konektoru | Receptacle, Female Sockets |
| Barva | Silver |
| kabel Zahájení | 0.087" ~ 0.126" (2.20mm ~ 3.20mm) |
| Číslo základního produktu | PFG |
| Materiál zadní skořepiny, pokovování | Brass, Chrome |
| Aplikace | - |




LBR KeyG 14C BLK CHR 6.2mm D
CONN RCPT FMALE 14P SOLDER CUP
CONN RCPT FMALE 14P SOLDER CUP
LBR KeyG 14C CHR 3.1mm M BROWN
CONN RCPT FMALE 14POS GOLD CRIMP
CONN RCPT FMALE 14P SOLDER CUP
LBR KEYG 16C CHR 5.2MM D
LBR KeyG 14C CHR 8.2mm D
LBR KeyG 12C CHR 9.2mm D
LBR KeyG 16C CHR 6.2mm D
CONN RCPT FMALE 14P SOLDER CUP
CONN RCPT FMALE 14POS GOLD CRIMP
LBR KEYG 12C CHR 6.2MM D
CONN RCPT FMALE 14P SOLDER CUP
CONN RCPT FMALE 14POS GOLD CRIMP
CONN RCPT FMALE 12POS GOLD CRIMP
LBR KeyG 14C CHR 6.2mm D
CONN RCPT FMALE 14P SOLDER CUP
CONN RCPT FMALE 16P SOLDER CUP
CONN RCPT FMALE 14P SOLDER CUP
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články






2025/02/12
2024/09/10
2025/03/28
2025/01/15
PFG.2B.314.CLLM31ZLEMO |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|