Čeština

| Part Number: | PHG.2K.304.CYMC80 |
|---|---|
| Výrobce / značka: | LEMO |
| Část popisu: | CONN RCPT FMALE 4POS GOLD CRIMP |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| napìtí | - |
| Ukončení | Crimp |
| stínění | Shielded |
| Shell Size, MIL | - |
| Shell Size - Insert | 304 |
| Materiál skeletu | Brass |
| Shell Finish | Chrome |
| Série | 2K |
| Primární materiál | Metal |
| Balík | Bulk |
| Orientace | G |
| Provozní teplota | -55°C ~ 200°C |
| Počet poloh | 4 |
| Typ montáže | Free Hanging (In-Line) |
| montážní Feature | - |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 |
| Vložte materiál | Polyetheretherketone (PEEK) |
| Ochrana proti vniknutí | IP66/IP68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Funkce | Backshell |
| upevňovací Type | Push-Pull |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 15A |
| Materiál kontaktu | Bronze |
| Kontakt Tloušťka dokončení - Párování | 59.0µin (1.50µm) |
| Kontakt Konec - Párování | Gold |
| Typ konektoru | Receptacle, Female Sockets |
| Barva | Silver |
| kabel Zahájení | 0.299" ~ 0.315" (7.60mm ~ 8.00mm) |
| Číslo základního produktu | PHG.2K |
| Materiál zadní skořepiny, pokovování | Brass, Chrome |
| Aplikace | - |




CONN RCPT FMALE 5P GOLD SLDR CUP
LKR KeyG 4C CHR 6.5mm C
CONN RCPT FMALE 5P GOLD SLDR CUP
CONN RCPT FMALE 4POS GOLD CRIMP
CONN RCPT FMALE 4POS GOLD CRIMP
CONN RCPT FMALE 4POS GOLD CRIMP
CONN RCPT FMALE 4POS GOLD CRIMP
LKP KEYG 4C CHR 9.0MM K BR
LKR KeyG 5C CHR 6.0mm C BR
CONN RCPT FMALE 4POS GOLD CRIMP
CONN RCPT FMALE 5P GOLD SLDR CUP
CONN RCPT FMALE 4POS GOLD CRIMP
LKR KeyG 4C CHR 7.0mm C
LKR KeyG 4C CHR 7.5mm C BR
CONN RCPT FMALE 5P GOLD SLDR CUP
CONN RCPT FMALE 5P GOLD SLDR CUP
LKR KeyG 4C CHR 6.0mm C BR
LKR KEYG 4C CHR 7.0MM C BR
CONN RCPT FMALE 4POS GOLD CRIMP
CONN RCPT FMALE 4POS GOLD CRIMP
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články





2024/04/26
2024/06/19
2025/01/22
2025/06/24
PHG.2K.304.CYMC80LEMO |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|