Čeština
| Part Number: | LTC2978CUP#PBF |
|---|---|
| Výrobce / značka: | LINEAR |
| Část popisu: | IC PWR SUPP CTRLR MONITOR 64QFN |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Napětí - Supply | 3.3V, 4.5 V ~ 15 V |
| Napětí - Vstup | - |
| Dodavatel zařízení Package | 64-QFN (9x9) |
| Série | - |
| Stav součásti | Obsolete |
| Obal | Tube |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Paket / krabice | 64-WFQFN Exposed Pad |
| Provozní teplota | 0°C ~ 70°C |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Proud - Supply | 10mA |
| Aplikace | Power Supply Controller/Monitor |
| LTC2978CUP#PBF Podrobnosti PDF [English] | LTC2978CUP#PBF PDF - EN.pdf |




LTC2978CUP\#PBF
Analog Devices Inc.
LTC2978CUP\#PBF je integrovaný obvod pro správu napájení (PMIC) sloužící jako řadič a monitor napájecího zdroje od společnosti Analog Devices.
Ovladač a monitor napájení, podpora napětí 3,3 V, 4,5 V až 15 V, odběr proudu 10 mA, provozní teplota od 0 °C do 70 °C, pouzdro typu surface mount 64-WFQFN s odkrytou ploškou.
Komplexní řízení a sledování napájení, široké napěťové rozmezí vstupu, nízký odběr proudu, vhodné pro průmyslové teplotní rozsahy.
Pouzdro 64-WFQFN s odkrytou ploškou, povrchová montáž, rozměry 9x9 mm.
LTC2978CUP\#PBF je zašlý produkt; dostupné jsou ekvivalentní či alternativní modely, kontaktujte náš prodejní tým přes webové stránky pro více informací.
Řízení a monitoring napájecích zdrojů.
Nejvíce relevantní datasheet pro LTC2978CUP\#PBF je dostupný na našich webových stránkách. Doporučujeme ho stáhnout.
Doporučujeme zákazníkům požádat o cenové nabídky na LTC2978CUP\#PBF přes naše webové stránky. Získejte nabídku nebo se dozvíte více o této časově omezené akci.
IC PWR SUPP CTRLR MONITOR 64QFN
LTC2978AUP LTC
IC PWR SUPPLY MGR
IC PWR SUPPLY MGR
LINEAR QFN64
IC PWR SUPPLY MGR
IC PWR SUPP CTRLR MONITOR 64QFN
LT QFN
LTC2978CUP/011P-1PBF LINEAR
IC PWR SUPP CTRLR MONITOR 64QFN
LINEAR QFN64
LINEAR QFN64
LTC2978CUP/LTC2978IUP LT
IC PWR SUPPLY MGR
LTC2978CUP#008T-3PBF LT
LT QFN64
IC PWR SUPPLY MONITOR OCT 64QFN
IC PWR SUPP CTRLR MONITOR 64QFN
LINEAR QFN64
IC PWR SUPPLY MONITOR OCT 64QFN
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články







2025/02/12
2024/09/10
2025/03/28
2025/01/15
LTC2978CUP#PBFLINEAR |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|