Čeština
| Part Number: | SSR-50-W45S-R21-G2400 |
|---|---|
| Výrobce / značka: | Luminus Devices |
| Část popisu: | LED MOD SSR-50 WH STARBRD 4500K |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Vlnová délka | - |
| Napětí - vpřed (Vf) (typ) | 3.2V |
| Úhel pohledu | 100° |
| Typ | LED Module |
| Teplota - Test | 25°C |
| Velikost / Rozměry | 19.90mm L x 19.90mm W |
| Série | SSR-50 |
| Balík | Tray |
| Světelný tok @ proud/teplota | 313lm (300lm ~ 325lm) |
| Lumenů / Watt @ Current - Test | 56 lm/W |
| Povrch vyzařující světlo (LES) | 5.60mm Dia |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ objektivu | Domed |
| Výška | 6.10mm |
| Funkce | - |
| Aktuální - Test | 1.75A |
| Proud - Max | 5A |
| Konfigurace | Starboard |
| Barva | White, Neutral |
| CRI (Index podání barev) | 70 |
| SCS (K) | 4500K |
| Číslo základního produktu | SSR-50 |




LED MOD SSR-50 WH STARBRD 4000K
LED MOD SSR-50 WH STARBRD 4000K
LED MOD SSR-50 WH STARBRD 4500K
LED MOD SSR-50 WH STARBRD 4000K
LED MOD SSR-50 WH STARBRD 4000K
LED MOD SSR-50 WH STARBRD 4500K
LED MOD SSR-50 WH STARBRD 4000K
LED MOD SSR-50 WH STARBRD 4000K
LED MOD SSR-50 WH STARBRD 4500K
LED MOD SSR-50 WH STARBRD 4500K
LED MOD SSR-50 WH STARBRD 4500K
LED MOD SSR-50 WH STARBRD 4500K
LED MOD SSR-50 WH STARBRD 4000K
LED MOD SSR-50 WH STARBRD 4000K
LED MOD SSR-50 WH STARBRD 4500K
LED MOD SSR-50 WH STARBRD 4000K
LED MOD SSR-50 WH STARBRD 4000K
LED MOD SSR-50 WH STARBRD 4500K
LED MOD SSR-50 WH STARBRD 4500K
LED MOD SSR-50 WH STARBRD 4500K
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články





2024/01/20
2024/09/10
2024/10/16
2025/02/20
SSR-50-W45S-R21-G2400Luminus Devices Inc. |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|