Čeština
| Part Number: | MP1720DQ-9-LF-Z |
|---|---|
| Výrobce / značka: | Monolithic Power Systems |
| Část popisu: | IC AMP CLASS D MONO 2.78W 10QFN |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| 1+ | $0.2625 |
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Napětí - Supply | 2.5V ~ 5.5V |
| Typ | Class D |
| Dodavatel zařízení Package | 10-QFN (3x3) |
| Série | - |
| Paket / krabice | 10-VFDFN Exposed Pad |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ výstupu | 1-Channel (Mono) |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Maximální výstupní výkon x TV @ Load | 2.78W x 1 @ 4Ohm |
| Funkce | Depop, Short-Circuit and Thermal Protection |
| MP1720DQ-9-LF-Z Podrobnosti PDF [English] | MP1720DQ-9-LF-Z PDF - EN.pdf |




MP1720DQ-216 MPS
MPS MSOP10
MP1720DQ-LF-Z MPS
IC AMP CLASS D MONO 2.78W 10QFN
IC AMP CLASS D MONO 2.78W 10QFN
IC OFFLINE SWITCH MULT TOP 8SOIC
IC AMP CLASS D MONO 2.78W 10QFN
IC OFFLIN CONV MULT TOP TSOT23-5
MP1722EY MPS
MP1722EM-LF-Z MPS
IC AMP CLASS D MONO 2.78W 10QFN
IC OFFLIN CONV MULT TOP TSOT23-5
IC AMP CLASS D MONO 2.78W 10QFN
IC OFFLINE SWITCH MULT TOP 8SOIC
IC AMP CLASS D MONO 2.78W 10QFN
IC AMP CLASS D MONO 2.78W 10QFN
IC AMP CLASS D MONO 2.78W 10QFN
IC AMP CLASS D MONO 2.78W 10QFN
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články






2025/01/23
2025/02/17
2024/09/18
2025/01/13
MP1720DQ-9-LF-ZMonolithic Power Systems Inc. |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|