Čeština
| Part Number: | M5KP22A |
|---|---|
| Výrobce / značka: | Micrel / Microchip Technology |
| Část popisu: | TVS DIODE 22VWM 35.5VC DO204AR |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| 1+ | $7.9916 |
| 200+ | $3.0938 |
| 500+ | $2.9849 |
| 1000+ | $2.9312 |
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Napětí - Reverse Standoff (typ) | 22V |
| Napětí - upnutí (max.) @ Ipp | 35.5V |
| Napětí - porucha (Min) | 24.4V |
| Jednosměrné kanály | 1 |
| Typ | Zener |
| Dodavatel zařízení Package | DO-204AR |
| Série | Military, MIL-PRF-19500 |
| Ochrana napájecího vedení | No |
| Napájení - špičkový impuls | 5000W (5kW) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Paket / krabice | DO-204AR, Axial |
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Typ montáže | Through Hole |
| Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) | 141A |
| Kapacitní @ Frekvence | - |
| Číslo základního produktu | 5KP22 |
| Aplikace | General Purpose |
| M5KP22A Podrobnosti PDF [English] | M5KP22A PDF - EN.pdf |




TVS DIODE 20VWM 32.4VC DO204AR
TVS 24V 5% 5000W UNI
TVS DIODE 22VWM 35.5VC DO204AR
TVS DIODE 22VWM 35.5VC DO204AR
TVS DIODE UP 220VRWM 371.1VC
TVS DIODE 22VWM 35.5VC DO204AR
TVS DIODE 20VWM 32.4VC DO204AR
TVS DIODE 22VWM 35.5VC DO204AR
TVS DIODE 22VWM 35.5VC DO204AR
TVS DIODE 22VWM 35.5VC DO204AR
TVS DIODE 20VWM 32.4VC DO204AR
TVS DIODE 20VWM 32.4VC DO204AR
TVS DIODE UP 210 VRWM 349.5VC
TVS DIODE 22VWM 35.5VC DO204AR
TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO204AR
TVS DIODE UP 24VRWM 38.9VC
TVS DIODE 20VWM 32.4VC DO204AR
TVS DIODE 20VWM 32.4VC DO204AR
TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO204AR
TVS DIODE UP 22VRWM 35.5VC
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články





2024/04/26
2024/06/19
2025/01/22
2025/06/24
M5KP22AMicrochip Technology |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|