Čeština

| Part Number: | MLCE110A |
|---|---|
| Výrobce / značka: | Micrel / Microchip Technology |
| Část popisu: | TVS DIODE 110VWM 178VC CASE-1 |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| 219+ | $3.2341 |
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Napětí - Reverse Standoff (typ) | 110V |
| Napětí - upnutí (max.) @ Ipp | 178V |
| Napětí - porucha (Min) | 122V |
| Jednosměrné kanály | 1 |
| Typ | Zener |
| Dodavatel zařízení Package | CASE-1 |
| Série | Military, MIL-PRF-19500 |
| Ochrana napájecího vedení | No |
| Napájení - špičkový impuls | 1500W (1.5kW) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Paket / krabice | DO-201AA, DO-27, Axial |
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Typ montáže | Through Hole |
| Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) | 8.4A |
| Kapacitní @ Frekvence | 90pF @ 1MHz |
| Číslo základního produktu | LCE110 |
| Aplikace | General Purpose |
| MLCE110A Podrobnosti PDF [English] | MLCE110A PDF - EN.pdf |




TVS DIODE UP 12VWM 19.9VC
TVS DIODE UP 11VWM 18.2VC
TVS DIODE 120VWM 193VC CASE-1
TVS DIODE 100VWM 162VC CASE-1
TVS DIODE UP 11VWM 20.1VC
TVS DIODE 10VWM 17VC
TVS DIODE 10VWM 17VC CASE-1
TVS DIODE 11VWM 18.2VC CASE-1
TVS DIODE 10VWM 17VC CASE-1
TVS DIODE 110VWM 178VC CASE-1
TVS DIODE 11VWM 18.2VC CASE-1
TVS DIODE UP 12VWM 22VC
TVS DIODE 100VWM 162VC CASE-1
TVS DIODE UP 10VWM 18.8VC
TVS DIODE 12VWM 19.9VC CASE-1
LOW CAP TVS 10V 5% 1500W UNI 100
TVS DIODE 120VWM 193VC CASE-1
LOW CAP TVS 12V 5% 1500W UNI 100
CLIMATIC SMD
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články





2024/05/22
2025/04/4
2025/02/20
2024/11/4
MLCE110AMicrochip Technology |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|