Čeština

| Part Number: | MSMCGLCE170AE3 |
|---|---|
| Výrobce / značka: | Micrel / Microchip Technology |
| Část popisu: | TVS DIODE 170VWM 275VC SMCG |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| 1+ | $5.1842 |
| 300+ | $2.0064 |
| 600+ | $1.9364 |
| 900+ | $1.9007 |
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Napětí - Reverse Standoff (typ) | 170V |
| Napětí - upnutí (max.) @ Ipp | 275V |
| Napětí - porucha (Min) | 189V |
| Jednosměrné kanály | 1 |
| Typ | Zener |
| Dodavatel zařízení Package | SMCG (DO-215AB) |
| Série | Military, MIL-PRF-19500 |
| Ochrana napájecího vedení | No |
| Napájení - špičkový impuls | 1500W (1.5kW) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Paket / krabice | DO-215AB, SMC Gull Wing |
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) | 5.4A |
| Kapacitní @ Frekvence | 90pF @ 1MHz |
| Číslo základního produktu | SMCGLCE170 |
| Aplikace | General Purpose |
| MSMCGLCE170AE3 Podrobnosti PDF [English] | MSMCGLCE170AE3 PDF - EN.pdf |




TVS DIODE 15VWM 24.4VC SMCG
TVS DIODE 17VWM 27.6VC SMCG
TVS DIODE 15VWM 24.4VC SMCG
TVS DIODE 22VWM 35.5VC SMCG
TVS DIODE 150VWM 243VC SMCG
TVS DIODE 18VWM 29.2VC SMCG
TVS DIODE 160VWM 259VC SMCG
TVS DIODE 17VWM 27.6VC SMCG
TVS DIODE 170VWM 275VC SMCG
TVS DIODE 15VWM 24.4VC SMCG
TVS DIODE 18VWM 29.2VC SMCG
TVS DIODE 20VWM 32.4VC SMCG
TVS DIODE 22VWM 35.5VC SMCG
TVS DIODE 18VWM 29.2VC SMCG
TVS DIODE 18VWM 29.2VC SMCG
TVS DIODE 20VWM 32.4VC SMCG
TVS DIODE 150VWM 243VC SMCG
TVS DIODE 160VWM 259VC SMCG
TVS DIODE 16VWM 26VC SMCG
TVS DIODE 16VWM 26VC SMCG
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články







2024/05/22
2025/04/4
2025/02/20
2024/11/4
MSMCGLCE170AE3Microchip Technology |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|