Čeština
| Part Number: | PIC32MX570F512H-V/MR |
|---|---|
| Výrobce / značka: | Micrel / Microchip Technology |
| Část popisu: | IC MCU 32BIT 512KB FLASH 64QFN |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| 1+ | $6.73 |
| 200+ | $2.6045 |
| 500+ | $2.5139 |
| 1000+ | $2.4687 |
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Napětí - Supply (Vcc / Vdd) | 2.3V ~ 3.6V |
| Dodavatel zařízení Package | 64-QFN (9x9) |
| Rychlost | 40MHz |
| Série | Automotive, AEC-Q100, PIC® 32MX |
| RAM Size | 64K x 8 |
| Typ programu Paměť | FLASH |
| Program Memory Size | 512KB (512K x 8) |
| Periferní zařízení | Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, POR, PWM, WDT |
| Paket / krabice | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Balík | Tube |
| oscilátor Type | Internal |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Počet I / O | 49 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| EEPROM Velikost | - |
| datové převodníky | A/D 28x10b |
| jádro Velikost | 32-Bit Single-Core |
| core | MIPS32® M4K™ |
| Připojení | CANbus, I²C, IrDA, LINbus, PMP, SPI, UART/USART, USB OTG |
| Číslo základního produktu | PIC32MX570 |
| PIC32MX570F512H-V/MR Podrobnosti PDF [English] | PIC32MX570F512H-V/MR PDF - EN.pdf |




IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100TQFP
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100TQFP
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 100TQFP
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 64TQFP
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 100TQFP
IC MCU 32BIT 128KB FLSH 121TFBGA
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 64QFN
IC MCU 32BIT 128KB FLSH 121TFBGA
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 64QFN
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 64QFN
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100TQFP
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 64QFN
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 64QFN
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 64TQFP
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 64TQFP
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 100TQFP
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 64TQFP
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 64TQFP
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 100TQFP
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 64TQFP
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články





2025/02/3
2024/11/5
2025/01/9
2025/07/22
PIC32MX570F512H-V/MRMicrochip Technology |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|