Čeština
| Part Number: | PIC32MZ2064DAA176T-I/2J |
|---|---|
| Výrobce / značka: | Micrel / Microchip Technology |
| Část popisu: | IC MCU 32BIT 2MB FLASH 176LQFP |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| 1+ | $18.6524 |
| 200+ | $7.2191 |
| 700+ | $6.9647 |
| 1400+ | $6.8397 |
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Napětí - Supply (Vcc / Vdd) | 1.7V ~ 3.6V |
| Dodavatel zařízení Package | 176-LQFP (20x20) |
| Rychlost | 200MHz |
| Série | PIC® 32MZ DA |
| RAM Size | 640K x 8 |
| Typ programu Paměť | FLASH |
| Program Memory Size | 2MB (2M x 8) |
| Periferní zařízení | Brown-out Detect/Reset, DMA, HLVD, I²S, POR, PWM, WDT |
| Paket / krabice | 176-LQFP Exposed Pad |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| oscilátor Type | Internal |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Počet I / O | 120 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| EEPROM Velikost | - |
| datové převodníky | A/D 45x12b |
| jádro Velikost | 32-Bit Single-Core |
| core | MIPS32® microAptiv™ |
| Připojení | CANbus, EBI/EMI, Ethernet, I²C, IrDA, LINbus, PMP, SPI, SQI, UART/USART, USB OTG |
| Číslo základního produktu | PIC32MZ2064DAA176 |
| PIC32MZ2064DAA176T-I/2J Podrobnosti PDF [English] | PIC32MZ2064DAA176T-I/2J PDF - EN.pdf |




IC MCU 32BIT 2MB FLASH 144TFBGA
IC MCU 32BIT 2MB FLASH 288LFBGA
IC MCU 32BIT 2MB FLASH 288LFBGA
IC MCU 32BIT 2MB FLASH 176LQFP
IC MCU 32BIT 2MB FLASH 176LQFP
IC MCU 32BIT 2MB FLASH 169LFBGA
IC MCU 32BIT 2MB FLASH 144TQFP
IC MCU 32BIT 2MB FLASH 169LFBGA
IC MCU 32BIT 2MB FLASH 169LFBGA
IC MCU 32BIT 2MB FLASH 288LFBGA
IC MCU 32BIT 2MB FLASH 169LFBGA
IC MCU 32BIT 2MB FLASH 288LFBGA
IC MCU 32BIT 2MB FLASH 144TFBGA
IC MCU 32BIT 2MB FLASH 144TQFP
IC MCU 32BIT 2MB FLASH 144LQFP
IC MCU 32BIT 2MB FLASH 176LQFP
IC MCU 32BIT 2MB FLASH 169LFBGA
IC MCU 32BIT 2MB FLASH 144LQFP
IC MCU 32BIT 2MB FLASH 169LFBGA
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články





2025/01/23
2025/02/17
2024/09/18
2025/01/13
PIC32MZ2064DAA176T-I/2JMicrochip Technology |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|