Čeština
| Part Number: | SY88927VZC |
|---|---|
| Výrobce / značka: | Micrel / Microchip Technology |
| Část popisu: | IC RECEIVER 0/1 8SOIC |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Napětí - Supply | 3V ~ 5.5V |
| Typ | Receiver |
| Dodavatel zařízení Package | 8-SOIC |
| Série | - |
| Protokol | - |
| Paket / krabice | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Balík | Bulk |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C |
| Počet řidičů / Přijímače | 0/1 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Duplex | - |
| Rychlost přenosu dat | 2.5Gbps |
| Číslo základního produktu | SY88927 |
| SY88927VZC Podrobnosti PDF [English] | SY88927VZC PDF - EN.pdf |




IC RECEIVER 0/1 8SOIC
IC RECEIVER 0/1 8SOIC
SY88923VKCTR MICREL
SY88927VKGTR Micrel
SY88932LMGTR Micrel
IC RECEIVER 0/1 8MSOP
SY88927V MIC
IC RECEIVER 0/1 8MSOP
IC LASER DRVR 4.25GB 3.6V 16MLF
SY88932L MICREL
IC RECEIVER 0/1 8SOIC
IC LIMIT AMP 10MSOP
IC RECEIVER 0/1 8MSOP
IC LASER DRVR 4.25GB 3.6V 16MLF
IC RECEIVER 0/1 8MSOP
IC LIMIT AMP 10MSOP
SY88927VKCTR MIC
IC LASER DRVR 4.25GB 3.6V 16MLF
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články







2024/01/20
2024/09/10
2024/10/16
2025/02/20
SY88927VZCMicrochip Technology |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|