Čeština
| Part Number: | 1N5951CG |
|---|---|
| Výrobce / značka: | Microsemi |
| Část popisu: | DIODE ZENER 120V 1.25W DO204AL |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| 1+ | $6.7134 |
| 200+ | $2.5978 |
| 500+ | $2.5075 |
| 1000+ | $2.4616 |
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Napětí - Zener (nom) (Vz) | 120 V |
| Napětí - Forward (VF) (Max) @-li | 1.2 V @ 200 mA |
| Tolerance | ±2% |
| Dodavatel zařízení Package | DO-204AL (DO-41) |
| Série | - |
| Power - Max | 1.25 W |
| Paket / krabice | DO-204AL, DO-41, Axial |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | -65°C ~ 175°C |
| Typ montáže | Through Hole |
| Impedance (Max) (ZZT) | 380 Ohms |
| Proud - zpìtný únikový @ Vr | 1 µA @ 91.2 V |
| Číslo základního produktu | 1N5951 |




DIODE ZENER 120V 1.5W DO204AL
DIODE ZENER
DIODE ZENER 120V 1.5W DO204AL
DIODE ZENER 120V 1.5W DO204AL
DIODE ZENER 120V 1.5W DO204AL
DIODE ZENER 120V 1.25W DO204AL
DIODE ZENER 120V 1.25W DO213AB
DIODE ZENER 120V 1.5W DO204AL
DIODE ZENER
DIODE ZENER 120V 1.5W DO204AL
DIODE ZENER 120V 1.5W DO204AL
DIODE ZENER 120V 1.5W DO204AL
DIODE ZENER 120V 1.25W DO204AL
DIODE ZENER 120V 1.25W DO204AL
DIODE ZENER 120V 1.5W DO204AL
DIODE ZENER 120V 1.5W DO204AL
DIODE ZENER 120V 3W AXIAL
DIODE ZENER 120V 1.5W DO204AL
DIODE ZENER 120V 1.5W DO204AL
VOLTAGE REGULATOR
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články





2025/02/12
2024/09/10
2025/03/28
2025/01/15
1N5951CGMicrosemi Corporation |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|