Čeština
| Part Number: | BB16AB-HC |
|---|---|
| Výrobce / značka: | NKK Switches |
| Část popisu: | SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 28V |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| 1+ | $5.4821 |
| 10+ | $4.9434 |
| 25+ | $4.696 |
| 50+ | $4.4982 |
| 100+ | $4.3498 |
| 250+ | $4.1274 |
| 500+ | $3.8061 |
| 1000+ | $3.6331 |
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Napìtí - DC | 28 V |
| Napìtí - AC | 28 V |
| Typ | Standard |
| styl koncovky | PC Pin |
| přepínač Funkce | On-On |
| Série | BB |
| Panelového výřezu Rozměry | - |
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | -30°C ~ 85°C |
| Typ montáže | Through Hole |
| mechanické Life | 25,000 Cycles |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Ochrana proti vniknutí | - |
| Osvětlení napětí (nominální) | - |
| Osvětlení Type, Color | - |
| Funkce | Antistatic |
| elektrická životnost | 25,000 Cycles |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 0.4VA (AC/DC) |
| Barva - Pohon / Cap | Red |
| Obvod | SPDT |
| Číslo základního produktu | BB16AB |
| Pohon Type | Round, Button |
| Pohon Značení | No Marking |




SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 28V
PNEUMATIC ROOM THERMOSTAT
SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 28V
1615 Addressable RGB LED
SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 28V
SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 28V
SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 28V
NXP SOT323
SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 28V
SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 28V
SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 28V
SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 28V
SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 28V
SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 28V
SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 28V
SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 28V
SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 28V
SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 28V
SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 28V
SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 28V
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články







2025/01/23
2025/02/17
2024/09/18
2025/01/13
BB16AB-HCNKK Switches |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|