Čeština
| Part Number: | LM828M5 |
|---|---|
| Výrobce / značka: | Texas Instruments |
| Část popisu: | IC REG CHARG PUMP INV 25MA SOT23 |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| 1+ | $0.4116 |
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Napětí - Výstup (Min / Fix) | -Vin, 2Vin |
| Napětí - Výstup (Max) | - |
| Napětí - vstup (Min) | 1.8V |
| Napětí - vstup (Max) | 5.5V |
| topologie | Charge Pump |
| synchronní usměrňovač | No |
| Dodavatel zařízení Package | SOT-23-5 |
| Série | - |
| Paket / krabice | SC-74A, SOT-753 |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ výstupu | Fixed |
| Konfigurace výstupu | Positive or Negative |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C (TJ) |
| Počet výstupů | 1 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Funkce | Ratiometric |
| Frekvence - Přepínání | 12kHz |
| Current - Výstup | 25mA |
| Číslo základního produktu | LM828 |
| LM828M5 Podrobnosti PDF [English] | LM828M5 PDF - EN.pdf |




LM828M5
Y-IC je kvalitní distributor produktů Texas Instruments. Zajistíme zákazníkům nejlepší produkty a služby.
LM828M5 je ratiometrický konvertor DC-DC s čerpadlem, který dokáže poskytnout kladné nebo záporné výstupní napětí z jediného kladného vstupního napětí. Je navržen pro aplikace vyžadující malé, efektivní a nákladově výhodné řešení pro generování napěťového railu z vyššího vstupního napětí.
Ratiometrická činnost
Konfigurace kladného nebo záporného výstupu
Topologie čerpadla
Pevné výstupní napětí
Jedno výstupní napětí
Široký rozsah vstupního napětí: 1,8V až 5,5V
Nízký výstupní proud: 25mA
Spínací frekvence 12kHz
Bez synchronního usměrňovače
Malá velikost a nízký počet součástek
Efektivní přeměna energie
Nákladově efektivní řešení
Široký rozsah vstupního napětí
Vhodný pro různé aplikace
Balení v páscích a na válcích (Tape & Reel)
Balení v pouzdru SOT-23-5
LM828M5 je aktuálně ve stavu posledního nákupu. K dispozici nejsou žádné přímé ekvivalenty nebo alternativní modely. Doporučujeme kontaktovat náš prodejní tým přes webovou stránku Y-IC pro více informací.
Přenosná zařízení
Zařízení napájená bateriemi
Ruční přístroje
IoT aplikace
Napájecí zdroje senzorů
Nejautoritativnější datový list pro LM828M5 je dostupný na webu Y-IC. Doporučujeme si jej stáhnout pro podrobnější informace o produktu.
Doporučujeme požádat o nabídku na LM828M5 na webu Y-IC. Získejte nabídku nyní a využijte naší omezené akční nabídky.
BOARD EVALUATION LM8300
IC OPAMP GP 24MHZ RRO 8VSSOP
IC REG CHARG PUMP INV 25MA SOT23
TI MSOP-8
IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8VSSOP
SENSOR DIGITAL -40C-125C 16SSOP
SWITCHED CAPACITOR CONVERTER, 0.
SENSOR DIGITAL -40C-125C 16SSOP
NS SSOP16
IC OPAMP GP 15MHZ RRO 8VSSOP
LM82CIMQAX NS
IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8VSSOP
IC REG CHARG PUMP INV 25MA SOT23
IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8VSSOP
IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8VSSOP
SENSOR DIGITAL -40C-125C 16SSOP
IC REG CHARG PUMP INV 25MA SOT23
NS SOP
NS MSOP-8
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články






2024/04/26
2024/06/19
2025/01/22
2025/06/24
LM828M5Texas Instruments |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|