Čeština
| Part Number: | LP3982ILD-3.0 |
|---|---|
| Výrobce / značka: | Texas Instruments |
| Část popisu: | IC REG LINEAR 3V 300MA 8WSON |
| Datasheety: | None |
| Stav RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Odpojení napětí (Max) | 0.22V @ 200mA |
| Napětí - Výstup (Min / Fix) | 3V |
| Napětí - Výstup (Max) | - |
| Napětí - vstup (Max) | 6V |
| Dodavatel zařízení Package | 8-WSON (3x2.5) |
| Série | - |
| Ochranné funkce | Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity |
| Paket / krabice | 8-WFDFN Exposed Pad |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| PSRR | - |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ výstupu | Fixed |
| Konfigurace výstupu | Positive |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C |
| Počet regulátorů | 1 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Aktuální - Quiescent (Iq) | 270 µA |
| Current - Výstup | 300mA |
| Ovládací prvky | Enable |
| Číslo základního produktu | LP3982 |
| LP3982ILD-3.0 Podrobnosti PDF [English] | LP3982ILD-3.0 PDF - EN.pdf |




LP3982ILD-3.0
Y-IC je spolehlivý distributor produktů Texas Instruments, poskytující zákazníkům nejlepší produkty a služby.
LP3982ILD-3.0 je nízkoúrovňový lineární regulátor s proudem 300 mA a výstupním napětím 3 V. Disponuje ochranou proti přetížení, přehřátí a obrácenému polaritě, což z něj činí spolehlivé a odolné řešení pro řízení napájení.
Výstupní proud 300 mA
Pevné výstupní napětí 3 V
Vrcholové napětí dropout pouze 0,22 V při 200 mA
Nízký klidový proud 270 μA
Funkce řízení zapnutí/vypnutí
Ochrana proti přetížení, přehřátí a obrácené polaritě
Spolehlivé a odolné řízení napájení
Efektivní provoz s nízkým napětím dropout
Kompaktní povrchová montážní pouzdro
Kompletní ochranné funkce
LP3982ILD-3.0 je balen v povrchovém pouzdru 8-WFDFN s odhaleným patkem a rozměry 3 × 2,5 mm.
LP3982ILD-3.0 je zastaralý produkt. Doporučujeme zákazníkům kontaktovat náš prodejní tým prostřednictvím našeho webu ohledně informací o ekvivalentních nebo alternativních modelech.
Přenosná elektronika
Zařízení napájená bateriemi
Průmyslová a spotřebitelská elektronika
Nejautoritativnější datový list pro LP3982ILD-3.0 je dostupný na našich webových stránkách. Zákazníci jsou doporučováni ke stažení pro kompletní technické podrobnosti.
Doporučujeme zákazníkům získat nabídky na LP3982ILD-3.0 prostřednictvím našeho webu. Získejte nabídku nyní a využijte naší časově omezené nabídky.
IC REG LINEAR 1.8V 300MA 8WSON
IC REG LINEAR 2.77V 300MA 8WSON
IC REG LINEAR 2.82V 300MA 8WSON
IC REG LINEAR 1.8V 300MA 8WSON
IC REG LINEAR 2.5V 300MA 8WSON
IC REG LINEAR 1.8V 300MA 8WSON
IC REG LINEAR 3.3V 300MA 8WSON
IC REG LINEAR FIXED LDO REG
IC REG LINEAR 3.3V 300MA 8WSON
V SC-70-5PACKAGE
IC REG LINEAR 2.5V 300MA 8WSON
IC REG LINEAR 2.5V 300MA 8WSON
IC REG LINEAR 2.77V 300MA 8WSON
IC REG LINEAR 3V 300MA 8WSON
LP3982ILD NS
IC REG LIN POS ADJ 300MA 8WSON
IC REG LINEAR 1.8V 300MA 8WSON
IC REG LIN POS ADJ 300MA 8WSON
V SC-70-5PA
NS QFN
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články






2025/06/30
2025/08/1
2024/09/10
2025/01/31
LP3982ILD-3.0Texas Instruments |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|