Čeština
| Part Number: | BC817DPNF |
|---|---|
| Výrobce / značka: | Nexperia |
| Část popisu: | BC817DPN/SOT457/SC-74 |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| 1+ | $0.0522 |
| 10+ | $0.0415 |
| 30+ | $0.0362 |
| 100+ | $0.0322 |
| 500+ | $0.029 |
| 1000+ | $0.0274 |
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Napětí - kolektoru emitoru Breakdown (Max) | 45V |
| VCE Saturation (Max) @ IB, IC | 700mV @ 50mA, 500mA |
| Transistor Type | NPN, PNP |
| Dodavatel zařízení Package | 6-TSOP |
| Série | Automotive, AEC-Q100 |
| Power - Max | 370mW |
| Paket / krabice | SC-74, SOT-457 |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | 150°C (TJ) |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Frekvence - Přechod | 100MHz, 80MHz |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 160 @ 100mA, 1V |
| Aktuální - sběratel Cutoff (Max) | 100nA (ICBO) |
| Proud - Collector (Ic) (Max) | 500mA |
| Číslo základního produktu | BC817 |
| BC817DPNF Podrobnosti PDF [English] | BC817DPNF PDF - EN.pdf |




TRANSISTOR GEN PURP
TRANS 2NPN 45V 0.5A SC-74
DUAL NPN GENERAL PURPOSE TRANSIS
SOT23-6L, TRANSISTOR
TRANS 2NPN 45V 0.5A 6TSOP
SOT23-6L, TRANSISTOR
BC817DS-Q/SOT457/SC-74
SMALL SIGNAL BIPOLAR TRANSISTOR
NXP SC-74
TRANS GEN PURPOSE SC-74
NOW NEXPERIA BC817 - SMALL SIGNA
BC817DS NXP
TRANS NPN 45V 0.5A SOT23-3
Interface
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články






2025/07/16
2024/10/30
2025/04/17
2024/04/27
BC817DPNFNexperia USA Inc. |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|