Čeština
| Part Number: | LGU2G221MELZ |
|---|---|
| Výrobce / značka: | Nichicon |
| Část popisu: | CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP |
| Datasheety: | None |
| Stav RoHs: | |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| 1+ | $2.5705 |
| 250+ | $0.9951 |
| 500+ | $0.9601 |
| 1000+ | $0.9427 |
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Napětí - Jmenovitá | 400 V |
| Tolerance | ±20% |
| Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 0.866' Dia (22.00mm) |
| Série | LGU |
| Ripple Current @ Low Frequency | 1.1 A @ 120 Hz |
| Ripple Current @ Vysoká frekvence | 1.573 A @ 50 kHz |
| hodnocení | - |
| Polarizace | Polar |
| Paket / krabice | Radial, Can - Snap-In |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | -25°C ~ 105°C |
| Typ montáže | Through Hole |
| Životnost @ Temp. | 3000 Hrs @ 105°C |
| Rozestup vývodù | 0.394' (10.00mm) |
| Výška - Sedící (Max) | 1.969' (50.00mm) |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | - |
| kapacitní | 220 µF |
| Aplikace | General Purpose |
| LGU2G221MELZ Podrobnosti PDF [English] | LGU2G221MELZ PDF - EN.pdf |




CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP
CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP
CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP
CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP
CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP
CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP
CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP
CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP
CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP
CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP
CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP
CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP
CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články




2024/04/26
2024/06/19
2025/01/22
2025/06/24
LGU2G221MELZNichicon |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|