Čeština
| Part Number: | G7L-2A-P-CB DC100 |
|---|---|
| Výrobce / značka: | Omron Electronic Components |
| Část popisu: | RELAY GEN PURPOSE DPST 20A 100V |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| styl koncovky | PC Pin |
| spínací napětí | 250VAC - Max |
| Série | G7L |
| Seal Hodnocení | - |
| Doba uvolnění | 30 ms |
| Typ relé | General Purpose |
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | -25°C ~ 60°C |
| vypínací čas | 30 ms |
| Musí uvolnit napětí | 15 VDC |
| Musí provozovat napětí | 75 VDC |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ montáže | Through Hole |
| Funkce | - |
| Kontakt Rating (aktuální) | 20 A |
| Materiál kontaktu | Silver Tin Indium (AgSnIn) |
| Kontaktní formulář | DPST-NO (2 Form A) |
| Coil Voltage | 100VDC |
| Typ cívky | Non Latching |
| Odpor cívky | 5.26 kOhms |
| Izolace cívky | Class B |
| Coil Current | 19 mA |




RELAY GEN PURPOSE DPST 20A 6V
TYCO New
Custom Relay
RELAY GEN PURPOSE DPST 20A 24V
RELAY GEN PURPOSE DPST 20A 50V
RELAY GEN PURPOSE DPST 20A 24V
POWER RELAYS - GENERAL PURPOSE R
RELAY GEN PURPOSE DPST 20A 240V
RELAY GEN PURPOSE DPST 20A 48V
RELAY GEN PURPOSE DPST 20A 6V
RELAY GEN PURPOSE DPST 20A 120V
POWER RELAYS - DPST-NO,PCB,VDE 1
G7L-2A-P-IN-24V OMRON
RELAY
POWERSEM New
POWER RELAYS - DPST-NO,PCB,VDE 2
RELAY GEN PURPOSE DPST 20A 12V
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články





2025/01/23
2025/02/17
2024/09/18
2025/01/13
G7L-2A-P-CB DC100Omron Electronics Inc-EMC Div |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|