Čeština

| Part Number: | OSTTQ040100 |
|---|---|
| Výrobce / značka: | On-Shore Technology, Inc. |
| Část popisu: | TERM BLOCK 4POS 5MM PCB |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| 1+ | $2.7999 |
| 200+ | $1.1177 |
| 500+ | $1.0806 |
| 1000+ | $1.062 |
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| drát Ukončení | Screw - Leaf Spring, Wire Guard |
| Wire Gauge | 14-22 AWG |
| Napětí | 300 V |
| Točivý moment - Šroub | 0.4 Nm (3.5 Lb-In) |
| Série | OSTTQ |
| závit | M3 |
| Screw Materiál - Pokovování | Steel - Zinc Plated |
| Pozice za úroveň | 4 |
| stoupání | 0.197' (5.00mm) |
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | -30°C ~ 105°C |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Počet úrovní | 1 |
| Typ montáže | Through Hole |
| páření Orientace | Angled |
| Materiál krytu | Thermoplastic |
| Funkce | - |
| Aktuální | 15 A |
| Materiál kontaktu - Pokovování | - |
| Barva | Black |
| Svorka Materiál - Pokovování | Steel, Stainless |
| Číslo základního produktu | OSTTQ04 |




TERM BLOCK 22POS 5.08MM PCB
TERM BLOCK 6POS 5MM PCB
TERM BLOCK 24POS 5MM PCB
TERM BLOCK 10POS 5MM PCB
TERM BLOCK 14POS 5MM PCB
TERM BLOCK 5POS 5MM PCB
TERM BLOCK 8POS 5MM PCB
TERM BLOCK 23POS 5MM PCB
TERM BLOCK 9POS 5MM PCB
TERM BLOCK 22POS 5MM PCB
TERM BLOCK 13POS 5MM PCB
TERM BLOCK 24POS 5.08MM PCB
TERM BLOCK 21POS 5.08MM PCB
TERM BLOCK 3POS 5MM PCB
TERM BLOCK 12POS 5MM PCB
TERM BLOCK 2POS 5MM PCB
TERM BLOCK 7POS 5MM PCB
TERM BLOCK 21POS 5MM PCB
TERM BLOCK 23POS 5.08MM PCB
TERM BLOCK 11POS 5MM PCB
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články







2025/02/12
2024/09/10
2025/03/28
2025/01/15
OSTTQ040100On Shore Technology Inc. |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|