Čeština
| Part Number: | ADP41510 |
|---|---|
| Výrobce / značka: | Panasonic |
| Část popisu: | SENSOR 28.44PSIG 0.1" 0.1V |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | RoHS kompatibilní |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| 1+ | $16.3842 |
| 200+ | $6.5379 |
| 500+ | $6.3201 |
| 1000+ | $6.2119 |
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Napětí - Supply | - |
| styl koncovky | PC Pin |
| Dodavatel zařízení Package | - |
| Série | PS |
| Typ tlaku | Vented Gauge |
| Port Style | Barbless |
| Port Size | Male - 0.1' (2.5mm) Tube |
| Paket / krabice | 6-DIP Module |
| Balík | Box |
| Typ výstupu | Wheatstone Bridge |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výstup | 0 mV ~ 100 mV |
| Provozní teplota | -20°C ~ 100°C |
| Pracovní tlak | 28.44PSI (196.1kPa) |
| Typ montáže | Through Hole |
| Maximální tlak | 56.88PSI (392.2kPa) |
| Funkce | Temperature Compensated |
| Číslo základního produktu | ADP415 |
| Aplikace | Board Mount |
| Přesnost | ±0.3% |




SENSOR 0.71PSIG 0.1" .04V
IC CTLR VR11.1 6PH 48LFCSP
SENSOR 4.97PSIG 0.1" 0.1V
IC CTLR VR11.1 6PH 48LFCSP
IC REG CONV VR11 6OUT 48LFCSP
SENSOR 49.78PSIG 0.1" 0.1V
SENSOR 5.8PSIG 0.1" 0.1V
SENSOR 71.11PSIG 0.1" 0.1V
SENSOR 142.24PSIG 0.1" .065V
SENSOR 14.23PSIG 0.1" 0.1V
SENSOR 4.97PSIG 0.1" 0.1V
SENSOR 14.23PSIG 0.1" 0.1V
SENSOR 7.11PSIG 0.1" 0.1V
SENSOR 0.71PSIG 0.1" .04V
SENSOR 7.11PSIG 0.12" 0.1V 6DIP
SENSOR 7.11PSIG 0.1" 0.1V
SENSOR 14.23PSIG 0.1" .065V
ADP4101JCPZ ON
SENSOR 142.24PSIG 0.1" .065V
SENSOR 7.11PSIG 0.12" 0.1V 6DIP
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články





2025/07/10
2025/02/27
2025/02/20
2025/03/30
ADP41510Panasonic Electronic Components |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|