Čeština
| Part Number: | ELF-18D607 |
|---|---|
| Výrobce / značka: | Panasonic |
| Část popisu: | CMC 68MH 500MA 2LN TH |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| 1+ | $6.581 |
| 200+ | $2.6271 |
| 500+ | $2.5386 |
| 1000+ | $2.4951 |
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Napìtí - DC | - |
| Napìtí - AC | 250V |
| Velikost / Rozměry | 1.122' L x 1.142' W (28.50mm x 29.00mm) |
| Série | H |
| hodnocení | - |
| Paket / krabice | Vertical, 4 PC Pin |
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | -20°C ~ 105°C |
| Počet řádků | 2 |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ montáže | Through Hole |
| Indukčnost @ Frekvence | 68 mH @ 1 kHz |
| Výška (Max) | 0.925' (23.50mm) |
| Typ filtru | - |
| Funkce | - |
| DC odpor (DCR) (Max) | 1.739Ohm (Typ) |
| Karta Tloušťka (mm) | 500mA |
| Číslo základního produktu | ELF-18 |
| Schválení agentura | - |




CMC 3.3MH 2.5A 2LN TH
CMC 18MH 1A 2LN TH
CMC 12MH 1.6A 2LN TH
CMC 1.5MH 3.1A 2LN TH
CMC 4.7MH 2.5A 2LN TH
CMC 3.9MH 2.2A 2LN TH
CMC 2.7MH 2.6A 2LN TH
CMC 39MH 700MA 2LN TH
CMC 1MH 3.4A 2LN TH
CMC 1.8MH 2.8A 2LN TH
CMC 8.2MH 1.7A 2LN TH
CMC 10MH 1.6A 2LN TH
CMC 4.7MH 2A 2LN TH
CMC 12MH 1.3A 2LN TH
CMC 5.6MH 2.2A 2LN TH
CMC 5.6MH 1.8A 2LN TH
CMC 10MH 1.4A 2LN TH
CMC 22MH 1A 2LN TH
CMC 18MH 1.2A 2LN TH
CMC 47MH 700MA 2LN TH
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články







2024/01/20
2024/09/10
2024/10/16
2025/02/20
ELF-18D607Panasonic Electronic Components |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|