Čeština
| Part Number: | NBB2-F29-A2 |
|---|---|
| Výrobce / značka: | Pepperl+Fuchs |
| Část popisu: | INDUCTIVE SEN 2MM PNP |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| 1+ | $55.5126 |
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Napětí - Supply | 4.75V ~ 30V |
| styl koncovky | Cable |
| stínění | Unshielded |
| Série | - |
| Typ senzoru | Inductive |
| snímací vzdálenost | 0.079" (2mm) |
| Frekvenční odezva | - |
| Paket / krabice | Module |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Balík | Box |
| Typ výstupu | PNP-NC/NO, 4-Wire |
| Provozní teplota | -25°C ~ 70°C |
| Materiál - Těleso | Polyphenylene Sulfide (PPS) |
| Ochrana proti vniknutí | IP67 |
| Indikátor | LED |
| Číslo základního produktu | NBB2-F29 |




INDUCTIVE SEN 20MM PNP
INDUCTIVE SEN 20MM PNP
INDUCTIVE SEN 20MM PNP
INDUCTIVE SEN 20MM NO/NC
INDUCTIVE SEN 1.5MM NPN
INDUCTIVE SEN 2MM PNP
INDUCTIVE SENSOR
INDUCTIVE SEN 2MM NPN
INDUCTIVE SEN 22MM PNP
INDUCTIVE SENSOR
INDUCTIVE SEN 20MM PNP
INDUCTIVE SEN 2MM PNP
INDUCTIVE SENSOR
INDUCTIVE SEN 2MM NO
INDUCTIVE SEN 20MM PNP
INDUCTIVE SEN 2MM PNP
INDUCTIVE SEN 20MM PNP
INDUCTIVE SENSOR
INDUCTIVE SEN 2MM PNP
INDUCTIVE SEN 2MM PNP
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články







2025/02/12
2024/09/10
2025/03/28
2025/01/15
NBB2-F29-A2Pepperl+Fuchs, Inc. |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|