Čeština

| Part Number: | 1776265 |
|---|---|
| Výrobce / značka: | Phoenix Contact |
| Část popisu: | TERM BLOCK HDR 3POS VERT 5.08MM |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | RoHS kompatibilní |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Délka drátu drátu | - |
| Rozchod vodiče nebo rozsah - mm² | - |
| Wire Gauge nebo rozsah - AWG | - |
| Napětí - IEC | 250 V |
| Typ | Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) |
| Točivý moment - Šroub | - |
| styl koncovky | Solder |
| Série | COMBICON MSTBV |
| Rozměr šroubu | - |
| Pozice za úroveň | 3 |
| Plug Wire Entry | - |
| stoupání | 0.200' (5.08mm) |
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | - |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Počet poloh | 3 |
| Počet úrovní | 1 |
| Typ montáže | Through Hole |
| Materiál hořlavosti Rating | - |
| Výška izolace | 0.472' (12.00mm) |
| Ochrana proti vniknutí | - |
| Materiál krytu | - |
| hlavička orientace | Vertical |
| Funkce | - |
| Proud - IEC | 12A |
| Délka kontaktu | - |
| Kontaktování dokončení dokončování | Tin |
| Materiál kontaktu | - |
| Barva | Green |




TERM BLOCK PLUG 7POS 90DEG 5MM
TERM BLOCK PLUG 5POS 90DEG 5MM
TERM BLOCK PLUG 9POS 90DEG 5MM
TERM BLK 3POS SIDE ENTRY 5MM PCB
TERM BLOCK PLUG 8POS 90DEG 5MM
TERM BLK 2POS SIDE ENTRY 5MM PCB
TERM BLOCK PLUG 6POS 90DEG 5MM
TERMINAL BLK 2POS 5MM SIDE ENT
TERM BLOCK PLUG 6POS 90DEG 5MM
TERM BLOCK PLUG 9POS 90DEG 5MM
TERMINAL BLK 4POS 5MM SIDE ENT
TERM BLK 4POS SIDE ENTRY 5MM PCB
TERMINAL BLK 5POS 5MM SIDE ENT
TERM BLK 5POS SIDE ENTRY 5MM PCB
TERM BLOCK PLUG 5POS 90DEG 5MM
TERMINAL BLK 3POS 5MM SIDE ENT
TERMINAL BLK 6POS 5MM SIDE ENT
TERM BLOCK PLUG 8POS 90DEG 5MM
TERM BLOCK PLUG 7POS 90DEG 5MM
TERM BLK 6POS SIDE ENTRY 5MM PCB
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články




2025/07/10
2025/02/27
2025/02/20
2025/03/30
1776265Phoenix Contact |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|