Čeština
| Part Number: | GP55-7871-FTW |
|---|---|
| Výrobce / značka: | RCD Components |
| Část popisu: | RES MF AXIAL 1/4W 7.87K OHM 1% |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| 1+ | $0.0641 |
| 200+ | $0.0257 |
| 500+ | $0.0248 |
| 1000+ | $0.0243 |
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Tolerance | ±1% |
| teplotní koeficient | 100ppm/°C |
| Dodavatel zařízení Package | Axial |
| Velikost / Rozměry | 0.091" Dia x 0.248" L (2.30mm x 6.30mm) |
| Série | GP |
| Režim panel | 7.87 kOhms |
| Příkon (W) | 0.25W, 1/4W |
| Paket / krabice | Axial |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 160°C |
| Počet účastnických ukončení | 2 |
| Výška - Sedící (Max) | - |
| Funkce | Moisture Resistant |
| Poruchovost | - |
| Složení | Metal Film |




RES MF AXIAL 1/4W 806 OHM 1%
RES MF AXIAL 1/4W 787 OHM 1%
RES MF AXIAL 1/4W 8.06K OHM 1%
RES MF AXIAL 1/4W 787K OHM 1%
RES MF AXIAL 1/4W 76.8K OHM 1%
RES MF AXIAL 1/4W 787 OHM 1%
RES MF AXIAL 1/4W 7.68K OHM 1%
RES MF AXIAL 1/4W 806 OHM 1%
RES MF AXIAL 1/4W 7.87K OHM 1%
RES MF AXIAL 1/4W 76.8 OHM 1%
RES MF AXIAL 1/4W 768K OHM 1%
RES MF AXIAL 1/4W 78.7 OHM 1%
RES MF AXIAL 1/4W 78.7K OHM 1%
RES MF AXIAL 1/4W 8.06K OHM 1%
RES MF AXIAL 1/4W 76.8K OHM 1%
RES MF AXIAL 1/4W 768K OHM 1%
RES MF AXIAL 1/4W 78.7 OHM 1%
RES MF AXIAL 1/4W 787K OHM 1%
RES MF AXIAL 1/4W 78.7K OHM 1%
RES MF AXIAL 1/4W 76.8 OHM 1%
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články
2025/01/23
2025/02/17
2024/09/18
2025/01/13
GP55-7871-FTWRCD Components |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|