Čeština
| Part Number: | R1DA-120909/P-R |
|---|---|
| Výrobce / značka: | Recom Power |
| Část popisu: | DC DC CONVERTER 2X9V 1W |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| 1+ | $11.1506 |
| 5+ | $11.0672 |
| 10+ | $10.982 |
| 25+ | $10.8135 |
| 50+ | $10.4756 |
| 100+ | $9.4618 |
| 250+ | $9.2928 |
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Napětí - Výstup 3 | - |
| Napětí - Výstup 2 | 9V |
| Napětí - Výstup 1 | 9V |
| Napětí - Izolace | 1 kV |
| Napětí - vstup (Min) | 10.8V |
| Napětí - vstup (Max) | 13.2V |
| Typ | Isolated Module |
| Velikost / Rozměry | 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm) |
| Série | ECONOLINE R1DA (1W) |
| Příkon (W) | 1 W |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Paket / krabice | 10-SMD Module, 7 Leads |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | -40°C ~ 100°C |
| Počet výstupů | 2 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Funkce | SCP |
| Účinnost | 78% |
| Proud - výstup (Max) | 56mA, 56mA |
| Číslo základního produktu | R1DA-120909 |
| Aplikace | ITE (Commercial) |




DC DC CONVERTER 2X9V 1W
DC DC CONVERTER 2X3.3V 1W
DC DC CONVERTER 2X15V 1W
DC DC CONVERTER 2X5V 1W
DC DC CONVERTER 2X3.3V 1W
DC DC CONVERTER 2X9V 1W
DC DC CONVERTER 2X3.3V 1W
DC DC CONVERTER 2X12V 1W
DC DC CONVERTER 2X15V 1W
DC DC CONVERTER 2X3.3V 1W
DC DC CONVERTER 2X12V 1W
DC DC CONVERTER 2X15V 1W
DC DC CONVERTER 2X5V 1W
DC DC CONVERTER 2X5V 1W
DC DC CONVERTER 2X3.3V 1W
DC DC CONVERTER 2X15V 1W
DC DC CONVERTER 2X12V 1W
DC DC CONVERTER 2X5V 1W
DC DC CONVERTER 2X9V 1W
DC DC CONVERTER 2X12V 1W
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články
2025/06/30
2025/08/1
2024/09/10
2025/01/31
R1DA-120909/P-RRecom Power |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|