Čeština
| Part Number: | REC5-2415DRWZ/H2/C/M/SMD-R |
|---|---|
| Výrobce / značka: | Recom Power |
| Část popisu: | DC DC CONVERTER +/-15V 5W |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| 1+ | $31.752 |
| 5+ | $31.5049 |
| 10+ | $31.2596 |
| 25+ | $30.7717 |
| 50+ | $29.3062 |
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Napětí - Výstup 3 | - |
| Napětí - Výstup 2 | -15V |
| Napětí - Výstup 1 | 15V |
| Napětí - Izolace | 2 kV |
| Napětí - vstup (Min) | 9V |
| Napětí - vstup (Max) | 36V |
| Typ | Isolated Module |
| Velikost / Rozměry | 1.26' L x 0.78' W x 0.44' H (32.0mm x 19.9mm x 11.2mm) |
| Série | ECONOLINE REC5 (5W) |
| Příkon (W) | 5 W |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Paket / krabice | 24-SMD Module, 18 Leads |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | -40°C ~ 75°C |
| Počet výstupů | 2 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Funkce | SCP |
| Účinnost | 85% |
| Proud - výstup (Max) | 170mA, 170mA |
| Číslo základního produktu | REC5-2415 |
| Aplikace | ITE (Commercial) |




DC DC CONVERTER +/-15V 5W
DC DC CONVERTER +/-15V 5W
DC DC CONVERTER +/-15V 5W
DC DC CONVERTER +/-15V 5W
DC DC CONVERTER +/-15V 5W
DC DC CONVERTER +/-15V 5W
DC DC CONVERTER +/-15V 5W
DC DC CONVERTER +/-15V 5W
DC DC CONVERTER +/-15V 5W
DC DC CONVERTER +/-15V 5W
DC DC CONVERTER +/-15V 5W
DC DC CONVERTER +/-15V 5W
DC DC CONVERTER +/-15V 5W
DC DC CONVERTER +/-15V 5W
DC DC CONVERTER +/-15V 5W
DC DC CONVERTER +/-15V 5W
DC DC CONVERTER +/-15V 5W
DC DC CONVERTER +/-15V 5W
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články
2025/02/12
2024/09/10
2025/03/28
2025/01/15
REC5-2415DRWZ/H2/C/M/SMD-RRecom Power |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|