Čeština
| Part Number: | PFC10-75RF1 |
|---|---|
| Výrobce / značka: | Riedon |
| Část popisu: | RES SMD 75 OHM 1% 25W PFC10 |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| 1000+ | $2.9708 |
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Tolerance | ±1% |
| teplotní koeficient | ±100ppm/°C |
| Dodavatel zařízení Package | PFC10 |
| Velikost / Rozměry | 0.472" L x 0.323" W (12.00mm x 8.20mm) |
| Série | PFC |
| Režim panel | 75 Ohms |
| Příkon (W) | 25W |
| Paket / krabice | PFC10 (TO-126 SMT) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 155°C |
| Počet účastnických ukončení | 2 |
| Výška - Sedící (Max) | 0.041" (1.05mm) |
| Funkce | Current Sense, Pulse Withstanding |
| Poruchovost | - |
| Složení | Thick Film |




RES SMD 820 OHM 1% 25W PFC10
RES SMD 62 OHM 1% 25W PFC10
RES SMD 5 OHM 1% 25W PFC10
RES SMD 6.2 OHM 1% 25W PFC10
RES SMD 6.8 OHM 1% 25W PFC10
RES SMD 7.5K OHM 1% 25W PFC10
RES SMD 680 OHM 1% 25W PFC10
RES SMD 910 OHM 1% 25W PFC10
RES SMD 82 OHM 1% 25W PFC10
RES SMD 68 OHM 1% 25W PFC10
RES SMD 8.2K OHM 1% 25W PFC10
RES SMD 620 OHM 1% 25W PFC10
RES SMD 7.5 OHM 1% 25W PFC10
RES SMD 8.2 OHM 1% 25W PFC10
RES SMD 6.8K OHM 1% 25W PFC10
RES SMD 9.1K OHM 1% 25W PFC10
RES SMD 9.1 OHM 1% 25W PFC10
RES SMD 750 OHM 1% 25W PFC10
RES SMD 6.2K OHM 1% 25W PFC10
RES SMD 91 OHM 1% 25W PFC10
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články
2024/05/22
2025/04/4
2025/02/20
2024/11/4
PFC10-75RF1Riedon |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|