400LXW100MEFR16X30 Image
Obrázek může být reprezentace.
Viz specifikace pro podrobnosti o produktu.
Rubycon 400LXW100MEFR16X30
Part Number: 400LXW100MEFR16X30
Výrobce / značka: Rubycon
Část popisu: CAP ALUM 100UF 20% 400V RADIAL
Datasheety:
1.400LXW100MEFR16.pdf ···
Datasheets
LXW Series.pdf
Stav RoHs:
Množství Jednotková cena
»
    Atribut produktu Hodnota atributu
    Napětí - Jmenovitá 400 V
    Tolerance ±20%
    Povrchová montáž Land Velikost -
    Velikost / Rozměry 0.630" Dia (16.00mm)
    Série LXW
    Ripple Current @ Low Frequency 770 mA @ 120 Hz
    Ripple Current @ Vysoká frekvence 1.54 A @ 100 kHz
    hodnocení -
    Polarizace Polar
    Paket / krabice Radial, Can
    Balík Bulk
    Provozní teplota -40°C ~ 105°C
    Typ montáže Through Hole
    Životnost @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
    Rozestup vývodù 0.295" (7.50mm)
    Výška - Sedící (Max) 1.260" (32.00mm)
    ESR (Equivalent Resistance Series) -
    kapacitní 100 µF