Čeština
| Part Number: | 50PK470MEFCT810X20 |
|---|---|
| Výrobce / značka: | Rubycon |
| Část popisu: | CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| 1+ | $0.2612 |
| 200+ | $0.1011 |
| 500+ | $0.0976 |
| 1000+ | $0.0958 |
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Napětí - Jmenovitá | 50 V |
| Tolerance | ±20% |
| Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 0.394' Dia (10.00mm) |
| Série | PK |
| Ripple Current @ Low Frequency | 760 mA @ 120 Hz |
| Ripple Current @ Vysoká frekvence | 912 mA @ 10 kHz |
| hodnocení | - |
| Polarizace | Polar |
| Paket / krabice | Radial, Can |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Balík | Cut Tape (CT) |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C |
| Typ montáže | Through Hole |
| Životnost @ Temp. | 2000 Hrs @ 85°C |
| Rozestup vývodù | 0.197' (5.00mm) |
| Výška - Sedící (Max) | 0.866' (22.00mm) |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | - |
| kapacitní | 470 µF |
| Aplikace | General Purpose |
| 50PK470MEFCT810X20 Podrobnosti PDF [English] | 50PK470MEFCT810X20 PDF - EN.pdf |




CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL
NIEC DO-201
CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL
CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL TH
CAP ALUM 3300UF 20% 50V RADIAL
CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL
CAP ALUM 680UF 20% 50V RADIAL TH
CAP ALUM 3300UF 20% 50V RADIAL
CAP ALUM 47UF 20% 50V RADIAL
A NA
CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL
CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL
CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL
CAP ALUM POLY HYB 100UF 50V SMD
CONN PLUG 50POS R/A SMD GOLD
CAP ALUM 820UF 20% 50V RADIAL TH
SWITCH ROTARY SP4T
CAP ALUM POLY HYB 68UF 50V SMD
CONN PLUG 50POS R/A SMD GOLD
CAP ALUM 4700UF 20% 50V RADIAL
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články







2025/01/23
2025/02/17
2024/09/18
2025/01/13
50PK470MEFCT810X20Rubycon |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|