Čeština

| Part Number: | HTSW-116-16-T-T |
|---|---|
| Výrobce / značka: | Samtec, Inc. |
| Část popisu: | CONN HEADER VERT 48POS 2.54MM |
| Datasheety: | None |
| Stav RoHs: | |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| 1+ | $5.0846 |
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| napìtí | - |
| Ukončení | Solder |
| Styl | Board to Board or Cable |
| Plátování | Unshrouded |
| Série | HTSW |
| Rozteč řádků - Párování | 0.100" (2.54mm) |
| Pitch - Párování | 0.100" (2.54mm) |
| Balík | Bulk |
| Celková délka kontaktu | 0.730" (18.54mm) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 105°C |
| Počet řádků | 3 |
| Počet poloh Loaded | All |
| Počet poloh | 48 |
| Typ montáže | Through Hole |
| Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 |
| Pářil stohování Heights | - |
| Diferenciální přenos dat | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Výška izolace | 0.100" (2.54mm) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Izolační barva | Natural |
| Ochrana proti vniknutí | - |
| Funkce | - |
| upevňovací Type | Push-Pull |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | Varies by Wire Gauge |
| Typ kontaktu | Male Pin |
| Tvar kontaktu | Square |
| Materiál kontaktu | Phosphor Bronze |
| Délka kontaktu - příspěvek | 0.310" (7.87mm) |
| Délka kontaktu - párování | 0.320" (8.13mm) |
| Kontakt Tloušťka dokončení - pošta | - |
| Kontakt Tloušťka dokončení - Párování | - |
| Kontakt Dokončit - Post | Tin |
| Kontakt Konec - Párování | Tin |
| Typ konektoru | Header |
| Číslo základního produktu | HTSW-116 |
| Aplikace | - |




CONN HEADER VERT 16POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 16POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 16POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 16POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 32POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 48POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 16POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 48POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 48POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 16POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 48POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 32POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 32POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 16POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 16POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 32POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 16POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 48POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 48POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 16POS 2.54MM
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články






2025/02/12
2024/09/10
2025/03/28
2025/01/15
HTSW-116-16-T-TSamtec Inc. |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|