Samtec Inc. MTSW-102-08-F-D-300
Part Number: MTSW-102-08-F-D-300
Výrobce / značka: Samtec, Inc.
Část popisu: CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM
Datasheety:
1.MTSW-102-08-F-D.pdf ···
Stav RoHs:
Ship From: Hong Kong
Získejte nejnižší ceny dotazem
    Atribut produktu Hodnota atributu
    napìtí -
    Ukončení Solder
    Styl Board to Board or Cable
    Plátování Unshrouded
    Série Flex Stack, MTSW
    Rozteč řádků - Párování 0.100" (2.54mm)
    Pitch - Párování 0.100" (2.54mm)
    Balík Bulk
    Celková délka kontaktu 0.530" (13.46mm)
    Provozní teplota -55°C ~ 125°C
    Počet řádků 2
    Počet poloh Loaded All
    Počet poloh 4
    Typ montáže Through Hole
    Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0
    Pářil stohování Heights -
    Diferenciální přenos dat Polyester, Glass Filled
    Výška izolace 0.100" (2.54mm)
    Izolační barva Black
    Ochrana proti vniknutí -
    Funkce -
    upevňovací Type Push-Pull
    Aktuální hodnocení (AMPS) 3A
    Typ kontaktu Male Pin
    Tvar kontaktu Square
    Materiál kontaktu Phosphor Bronze
    Délka kontaktu - příspěvek 0.130" (3.30mm)
    Délka kontaktu - párování 0.300" (7.62mm)