Čeština

| Part Number: | MTSW-124-08-F-D-260 |
|---|---|
| Výrobce / značka: | Samtec, Inc. |
| Část popisu: | CONN HEADER VERT 48POS 2.54MM |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| napìtí | - |
| Ukončení | Solder |
| Styl | Board to Board or Cable |
| Plátování | Unshrouded |
| Série | Flex Stack, MTSW |
| Rozteč řádků - Párování | 0.100" (2.54mm) |
| Pitch - Párování | 0.100" (2.54mm) |
| Balík | Bulk |
| Celková délka kontaktu | 0.530" (13.46mm) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Počet řádků | 2 |
| Počet poloh Loaded | All |
| Počet poloh | 48 |
| Typ montáže | Through Hole |
| Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 |
| Pářil stohování Heights | - |
| Diferenciální přenos dat | Polyester, Glass Filled |
| Výška izolace | 0.100" (2.54mm) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Izolační barva | Black |
| Ochrana proti vniknutí | - |
| Funkce | - |
| upevňovací Type | Push-Pull |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 3A |
| Typ kontaktu | Male Pin |
| Tvar kontaktu | Square |
| Materiál kontaktu | Phosphor Bronze |
| Délka kontaktu - příspěvek | 0.170" (4.32mm) |
| Délka kontaktu - párování | 0.260" (6.60mm) |
| Kontakt Tloušťka dokončení - pošta | - |
| Kontakt Tloušťka dokončení - Párování | 3.00µin (0.076µm) |
| Kontakt Dokončit - Post | Tin |
| Kontakt Konec - Párování | Gold |
| Typ konektoru | Header, Cuttable |
| Číslo základního produktu | MTSW-124 |
| Aplikace | - |




CONN HEADER VERT 48POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 48POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 24POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 72POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 48POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 48POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 48POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 24POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 24POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 48POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 48POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 48POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 72POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 24POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 24POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 48POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 48POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 48POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 24POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 48POS 2.54MM
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články







2025/02/12
2024/09/10
2025/03/28
2025/01/15
MTSW-124-08-F-D-260Samtec Inc. |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|