Čeština
| Part Number: | SIT3372AI-1E9-30NH128.000000 |
|---|---|
| Výrobce / značka: | SiTime |
| Část popisu: | MEMS OSC VCXO 128.0000MHZ LVPECL |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| 1+ | $11.4616 |
| 200+ | $4.5739 |
| 500+ | $4.4212 |
| 1000+ | $4.3449 |
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Napětí - Supply | 3V |
| Typ | VCXO |
| Spread Spectrum šířky pásma | - |
| Velikost / Rozměry | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Série | SiT3372, Elite Platform™ |
| Paket / krabice | 6-SMD, No Lead Exposed Pad |
| Balík | Strip |
| Výstup | LVPECL |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ montáže | Surface Mount |
| Výška - Sedící (Max) | 0.039" (1.00mm) |
| Funkce | - |
| Frekvenční stabilita | ±35ppm |
| Frekvence | 128 MHz |
| Proud - Supply (Max) | 92mA |
| Proud - Supply (Vypnout) (Max) | - |
| Základní rezonátor | MEMS |
| Rozsah absolutního zatažení (APR) | ±160ppm |




MEMS OSC VCXO 148.3500MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 96.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 14.4000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 80.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 122.8800MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 135.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 98.3040MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 133.6500MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 148.351648MHZ
MEMS OSC VCXO 148.425787MHZ
MEMS OSC VCXO 133.516483MHZ
MEMS OSC VCXO 77.7600MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 148.5000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 90.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 10.2400MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 10.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 125.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 100.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 148.42575MHZ
MEMS OSC VCXO 140.0000MHZ LVPECL
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články
2024/01/20
2024/09/10
2024/10/16
2025/02/20
SIT3372AI-1E9-30NH128.000000SiTime |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|