Čeština
| Part Number: | SIT8208AI-8F-33S-38.000000Y |
|---|---|
| Výrobce / značka: | SiTime |
| Část popisu: | MEMS OSC XO 38.0000MHZ LVCMOS LV |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| 1000+ | $3.8566 |
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Napětí - Supply | 3.3V |
| Typ | XO (Standard) |
| Spread Spectrum šířky pásma | - |
| Velikost / Rozměry | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Série | SiT8208 |
| hodnocení | - |
| Paket / krabice | 4-SMD, No Lead |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Výstup | LVCMOS, LVTTL |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ montáže | Surface Mount |
| Výška - Sedící (Max) | 0.039" (1.00mm) |
| Funkce | Standby (Power Down) |
| Frekvenční stabilita | ±10ppm |
| Frekvence | 38 MHz |
| Proud - Supply (Max) | 33mA |
| Proud - Supply (Vypnout) (Max) | 70µA |
| Základní rezonátor | MEMS |
| Rozsah absolutního zatažení (APR) | - |




MEMS OSC XO 4.0960MHZ LVCM LVTTL
MEMS OSC XO 4.0960MHZ LVCM LVTTL
MEMS OSC XO 38.0000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 35.8400MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 35.8400MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 37.5000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 4.0960MHZ LVCM LVTTL
MEMS OSC XO 35.8400MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 33.6000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 38.4000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 37.5000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 4.0000MHZ LVCM LVTTL
MEMS OSC XO 38.0000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 4.9152MHZ LVCM LVTTL
MEMS OSC XO 4.0000MHZ LVCM LVTTL
MEMS OSC XO 33.6000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 4.0000MHZ LVCM LVTTL
MEMS OSC XO 38.4000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 37.5000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 38.4000MHZ LVCMOS LV
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články
2024/04/26
2024/06/19
2025/01/22
2025/06/24
SIT8208AI-8F-33S-38.000000YSiTime |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|