SiTime SIT9005AIE2D-28SI
Part Number: SIT9005AIE2D-28SI
Výrobce / značka: SiTime
Část popisu: OSC MEMS
Datasheety:
1.SIT9005AIE2D-28.pdf ···
Datasheety
SiT9005.pdf
Stav RoHs: Bez olova / V souladu RoHS
    Atribut produktu Hodnota atributu
    Napětí - Supply 2.8V
    Typ SSXO
    Standardní balíček 1
    Spread Spectrum šířky pásma -2.36%, Down Spread
    Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
    Série SIT9005
    hodnocení -
    programovatelný Type Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
    Stav součásti Active
    Paket / krabice 4-SMD, No Lead
    Výstup LVCMOS
    Provozní teplota -40°C ~ 85°C
    Typ montáže Surface Mount
    Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
    Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
    Výška 0.030" (0.76mm)
    Funkce Standby
    Frekvenční stabilita (celkem) -
    Frekvenční stabilita ±20ppm, ±25ppm, ±50ppm
    Detailní popis SSXO LVCMOS 1MHz ~ 141MHz Programmable Oscillator 2.8V Standby 4-SMD, No Lead
    Proud - Supply (Max) 6.5mA
    Proud - Supply (Vypnout) (Max) 4.3µA
    Základní rezonátor MEMS
    K dispozici Frekvenční rozsah 1MHz ~ 141MHz