Čeština

| Part Number: | ABC50DTKN |
|---|---|
| Výrobce / značka: | Sullins Connector Solutions |
| Část popisu: | CONN EDGE DUAL FML 100POS 0.100 |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| 10+ | $20.0031 |
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Ukončení | Solder |
| Série | - |
| Přečtěte Out | Dual |
| stoupání | 0.100" (2.54mm) |
| Balík | Tray |
| Provozní teplota | -65°C ~ 150°C |
| Počet řádků | 2 |
| Počet poloh / Bay / Row | 50 |
| Počet poloh | 100 |
| Typ montáže | Through Hole |
| Materiál - Izolace | Polyphenylene Sulfide (PPS) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| rod | Female |
| příruba Feature | - |
| Funkce | - |
| Typ kontaktu | Loop Bellows |
| Materiál kontaktu | Beryllium Copper |
| Kontakt Finish Tloušťka | 10.0µin (0.25µm) |
| Kontakt Finish | Gold |
| Barva | - |
| Typ karty | Non Specified - Dual Edge |
| Tloušťka karty | 0.062" (1.57mm) |
| Číslo základního produktu | ABC50 |




CONN EDGE DUAL FML 100POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 100POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 100POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 100POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 100POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 100POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 100POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 100POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 100POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 100POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 100POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 100POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 100POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 100POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 100POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 100POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 100POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 100POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 100POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 100POS 0.100
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články





2025/07/16
2024/10/30
2025/04/17
2024/04/27
ABC50DTKNSullins Connector Solutions |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|