Čeština

| Part Number: | AMC28DTEN |
|---|---|
| Výrobce / značka: | Sullins Connector Solutions |
| Část popisu: | CONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.100 |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| 10+ | $74.091 |
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Ukončení | Solder Eyelet(s) |
| Série | - |
| Přečtěte Out | Dual |
| stoupání | 0.100" (2.54mm) |
| Balík | Tray |
| Provozní teplota | -65°C ~ 150°C |
| Počet řádků | 2 |
| Počet poloh / Bay / Row | 28 |
| Počet poloh | 56 |
| Typ montáže | Free Hanging (In-Line) |
| Materiál - Izolace | Polyphenylene Sulfide (PPS) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| rod | Female |
| příruba Feature | - |
| Funkce | - |
| Typ kontaktu | Full Bellows |
| Materiál kontaktu | Beryllium Copper |
| Kontakt Finish Tloušťka | 10.0µin (0.25µm) |
| Kontakt Finish | Gold |
| Barva | Green |
| Typ karty | Non Specified - Dual Edge |
| Tloušťka karty | 0.062" (1.57mm) |
| Číslo základního produktu | AMC28 |




CONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.100
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články





2024/04/26
2024/06/19
2025/01/22
2025/06/24
AMC28DTENSullins Connector Solutions |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|