Čeština

| Part Number: | ESM06DTAI |
|---|---|
| Výrobce / značka: | Sullins Connector Solutions |
| Část popisu: | CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156 |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| 10+ | $4.974 |
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Ukončení | Solder |
| Série | - |
| Přečtěte Out | Dual |
| stoupání | 0.156' (3.96mm) |
| Balík | Tray |
| Provozní teplota | -65°C ~ 125°C |
| Počet řádků | 2 |
| Počet poloh / Bay / Row | 6 |
| Počet poloh | 12 |
| Typ montáže | Through Hole, Right Angle |
| Materiál - Izolace | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| rod | Female |
| příruba Feature | Top Mount Opening, Threaded Insert, 4-40 |
| Funkce | - |
| Typ kontaktu | Loop Bellows |
| Materiál kontaktu | Phosphor Bronze |
| Kontakt Finish Tloušťka | 10.0µin (0.25µm) |
| Kontakt Finish | Gold |
| Barva | Blue |
| Typ karty | Non Specified - Dual Edge |
| Tloušťka karty | 0.062' (1.57mm) |
| Číslo základního produktu | ESM06 |




CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články





2024/01/20
2024/09/10
2024/10/16
2025/02/20
ESM06DTAISullins Connector Solutions |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|