Čeština

| Part Number: | GCB119DHAT |
|---|---|
| Výrobce / značka: | Sullins Connector Solutions |
| Část popisu: | CONN EDGE DUAL FML 238POS 0.050 |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Ukončení | Solder, Staggered |
| Série | - |
| Přečtěte Out | Dual |
| stoupání | 0.050" (1.27mm) |
| Balík | Tube |
| Provozní teplota | -65°C ~ 125°C |
| Počet řádků | 2 |
| Počet poloh / Bay / Row | 119 |
| Počet poloh | 238 |
| Typ montáže | Through Hole, Right Angle |
| Materiál - Izolace | Polyamide (PA9T), Nylon 9T |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| rod | Female |
| příruba Feature | Flush Mount, Top Opening, Threaded Insert, 4-40 |
| Funkce | - |
| Typ kontaktu | Hairpin Bellows |
| Materiál kontaktu | Phosphor Bronze |
| Kontakt Finish Tloušťka | 30.0µin (0.76µm) |
| Kontakt Finish | Gold |
| Barva | Black |
| Typ karty | Non Specified - Dual Edge |
| Tloušťka karty | 0.062" (1.57mm) |
| Číslo základního produktu | GCB119 |




CONN EDGE DUAL FMALE 22POS 0.050
CONN EDGE DUAL FMALE 22POS 0.050
CONN EDGE DUAL FML 236POS 0.050
CONN EDGE DUAL FML 238POS 0.050
CONN EDGE DUAL FMALE 22POS 0.050
CONN EDGE DUAL FML 236POS 0.050
CONN EDGE DUAL FML 238POS 0.050
CONN EDGE DUAL FML 238POS 0.050
CONN EDGE DUAL FML 238POS 0.050
CONN EDGE DUAL FML 238POS 0.050
CONN EDGE DUAL FMALE 22POS 0.050
CONN EDGE DUAL FML 238POS 0.050
CONN EDGE DUAL FML 236POS 0.050
CONN EDGE DUAL FML 238POS 0.050
CONN EDGE DUAL FML 236POS 0.050
CONN EDGE DUAL FML 238POS 0.050
CONN EDGE DUAL FML 236POS 0.050
CONN EDGE DUAL FML 236POS 0.050
CONN EDGE DUAL FMALE 22POS 0.050
CONN EDGE DUAL FML 238POS 0.050
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články







2025/08/11
2024/06/6
2025/01/27
2025/02/6
GCB119DHATSullins Connector Solutions |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|