Čeština
| Part Number: | ISO7721FBDWR |
|---|---|
| Výrobce / značka: | Texas Instruments |
| Část popisu: | DGT ISOL 5000VRMS 2CH CAN 16SOIC |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| 1+ | $1.2826 |
| 10+ | $1.2512 |
| 30+ | $1.2312 |
| 100+ | $1.2098 |
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Napětí - Supply | 2.25V ~ 5.5V |
| Napětí - Izolace | 5000Vrms |
| Typ | CAN, RS232, RS485 |
| Technika | Capacitive Coupling |
| Dodavatel zařízení Package | 16-SOIC |
| Série | - |
| Doba vzestupu / pádu (typ) | 1.8ns, 1.9ns |
| Šíření impulzní šířky (Max) | 4.9ns |
| Propagační zpoždění tpLH / tpHL (Max) | 16ns, 16ns |
| Paket / krabice | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Počet kanálů | 2 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Izolovaná síla | No |
| Vstupy - boční 1/2 Side | 1/1 |
| Rychlost přenosu dat | 100Mbps |
| Přechodná imunita společného režimu (Min) | 85kV/µs |
| Base-emiter (Max) | Unidirectional |
| Číslo základního produktu | ISO7721 |




ISO7721FBDWR
Texas Instruments - Y-IC je kvalitní distributor produktů Texas Instruments a poskytuje zákazníkům ty nejkvalitnější produkty a služby.
ISO7721FBDWR je vysokorychlostní, nízkoenergetický digitální izolátor od Texas Instruments. Používá kapacitní vazbu ke zajištění izolace 5000 Vrms mezi vstupem a výstupem.
2kanálový unidirekční digitální izolátor
Kapacitní vazební technologie
Izolační napětí 5000 Vrms
Odolnost vůči přechodným změnám snižujícího odporu 85 kV/µs
Přenosová rychlost 100 Mbps
Max. zpoždění propagace 16 ns
Max. zkreslení šířky pulzu 4,9 ns
Typické doby vzestupu/poklesu 1,8 ns / 1,9 ns
Napájení 2,25V až 5,5V
Rozsah provozních teplot od -55°C do 125°C
Pouzdro SOIC s 16 piny
Vysokorychlostní přenos dat s nízkou spotřebou energie
Odolná izolace proti přechodným jevům a společnému režimu napětí
Kompaktní pouzdro surface-mount pro úsporu místa v designu
ISO7721FBDWR je zabalen v pouzdru SOIC s 16 piny (šířka 7,50 mm). K dispozici je v pásku a navlékané formě.
ISO7721FBDWR je aktivní produkt. K dispozici jsou ekvivalentní nebo vhodné alternativy od Texas Instruments, například ISO7721DBVR a ISO7721DBBR. Pro více informací kontaktujte náš prodejní tým prostřednictvím webových stránek.
Vhodné pro různé průmyslové aplikace, včetně automatizace, řízení motorů, napájecích zdrojů a automobilové elektroniky, kde je potřeba vysokorychlostní přenos dat a spolehlivá izolace.
Nejvíce autoritativní datasheet pro ISO7721FBDWR je dostupný na webových stránkách Texas Instruments. Doporučujeme zákazníkům stáhnout datasheet přímo z našich stránek.
Doporučujeme zákazníkům získat cenové nabídky prostřednictvím našich webových stránek. Získejte nabídku nebo se dozvíte více o ISO7721FBDWR ještě dnes!
DGTL ISO 5000VRMS 2CH 16SOIC
DGTL ISO 3000VRMS 2CH GP 8SOIC
DGTL ISO 3000VRMS 2CH GP 8SOIC
DGTL ISO 3000VRMS 2CH 8SOIC
DGTL ISO 3000VRMS 2CH GP 8SOIC
DGTL ISO 5000VRMS 2CH GP 8SOIC
DGTL ISO 5000VRMS 2CH 16SOIC
DGTL ISO 5000VRMS 2CH GP 8SOIC
DGTL ISO 5000VRMS 2CH GP 8SOIC
DGTL ISO 5000VRMS 2CH GP 16SOIC
DGT ISOL 5000VRMS 2CH CAN 16SOIC
DGT ISOL 5000VRMS 2CH CAN 16SOIC
DGTL ISO 3000VRMS 2CH 8SOIC
DGTL ISO 5000VRMS 2CH GP 16SOIC
DGTL ISO 3000VRMS 2CH GP 8SOIC
ISO7721D EVALUATION MODULE
DGTL ISO 5000VRMS 2CH GP 16SOIC
TI SOIC16
DGTL ISO 5000VRMS 2CH GP 16SOIC
DGTL ISO 5000VRMS 2CH GP 8SOIC
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články
2025/02/12
2024/09/10
2025/03/28
2025/01/15
ISO7721FBDWRTexas Instruments |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|