Čeština
| Part Number: | TL4051CQDCKR |
|---|---|
| Výrobce / značka: | Texas Instruments |
| Část popisu: | IC VREF SHUNT ADJ 0.5% SC70-5 |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| 3000+ | $0.7882 |
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Napětí - Výstup (Min / Fix) | 1.212V |
| Napětí - Výstup (Max) | 10 V |
| Napětí - Vstup | - |
| Tolerance | ±0.5% |
| teplotní koeficient | 50ppm/°C |
| Dodavatel zařízení Package | SC-70-5 |
| Série | - |
| Typové označení | Shunt |
| Paket / krabice | 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ výstupu | Adjustable |
| Provozní teplota | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Hluk - 10 Hz až 10 kHz | 20µVrms |
| Hluk - 0.1 Hz až 10 Hz | - |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Proud - Supply | - |
| Current - Výstup | 12 mA |
| Proud - Cathode | 75 µA |
| Číslo základního produktu | TL4051 |
| TL4051CQDCKR Podrobnosti PDF [English] | TL4051CQDCKR PDF - EN.pdf |




TL4051CQDCKR
Y-IC je kvalitní distributor Texas Instruments, poskytující zákazníkům nejlepší produkty a služby.
TL4051CQDCKR je nastavitelné napěťové referencia IC od Texas Instruments. Nabízí široký rozsah výstupního napětí od 1,212 V do 10 V a přesnou tolerance ±0,5 %.
- Nastavitelný rozsah výstupního napětí: 1,212 V až 10 V
- Přesná tolerance napětí: ±0,5 %
- Nízký teplotní koeficient: 50 ppm/°C
- Nízký šum: 20 μV (10Hz až 10kHz)
- Nízký odběr proudu: 75 μA
- Široký nastavitelného rozsah napětí pro flexibilní návrh
- Přesná tolerance pro přesnou regulaci napětí
- Nízký šum a teplotní koeficient pro spolehlivý výkon
- Nízká spotřeba energie pro úsporné aplikace
- Balení v pásku a automatu (Tape & Reel)
- Pouzdro 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
- Povrchová montážní konstrukce
TL4051CQDCKR je aktivní produkt. K dispozici jsou ekvivalentní modely, například TL4051CQDT a TL4051CQDBVR. Pro více informací o alternativách kontaktujte náš prodejní tým.
- Napájecí zdroje
- Přístroje a měřicí zařízení
- Průmyslové řízení
- Přenosná elektronika
Nejnovější datasheet pro TL4051CQDCKR je dostupný na našem webu. Doporučujeme jej stáhnout pro podrobné technické informace.
Doporučujeme zákazníkům požádat o cenovou nabídku na TL4051CQDCKR na našem webu. Získejte nabídku nyní a využijte naši časově omezenou akci!
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
IC VREF SHUNT ADJ 0.5% SC70-5
TL4051CIDCKRG4 TI
IC VREF SHUNT ADJ 0.5% SC70-5
SWITCH TACT SPST-NO 50MA 12V
IC VREF SHUNT 0.5% SC70-5
IC VREF SHUNT ADJ 0.5% SOT23-3
TL412CP TI
IC VREF SHUNT ADJ 0.5% SOT23-3
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
SWITCH TACT SPST-NO 50MA 12V
IC VREF SHUNT ADJ 0.5% SOT23-3
IC VREF SHUNT ADJ 0.5% SC70-5
SWITCH TACT SPST-NO 50MA 12V
SWITCH TACT SPST-NO 20MA 15V
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
TI SC70-5
IC VREF SHUNT ADJ 0.5% SOT23-3
TI SOT-23
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články






2024/05/22
2025/04/4
2025/02/20
2024/11/4
TL4051CQDCKRTexas Instruments |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|