Čeština
| Part Number: | TLV71328PDBVR |
|---|---|
| Výrobce / značka: | Texas Instruments |
| Část popisu: | IC REG LINEAR 2.8V 150MA SOT23-5 |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| 1+ | $0.4213 |
| 10+ | $0.3408 |
| 25+ | $0.3116 |
| 100+ | $0.2318 |
| 250+ | $0.2101 |
| 500+ | $0.1739 |
| 1000+ | $0.1304 |
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Odpojení napětí (Max) | 0.57V @ 150mA |
| Napětí - Výstup (Min / Fix) | 2.8V |
| Napětí - Výstup (Max) | - |
| Napětí - vstup (Max) | 5.5V |
| Dodavatel zařízení Package | SOT-23-5 |
| Série | - |
| Ochranné funkce | Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit, Under Voltage Lockout (UVLO) |
| Paket / krabice | SC-74A, SOT-753 |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| PSRR | 70dB ~ 55dB (100Hz ~ 1MHz) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ výstupu | Fixed |
| Konfigurace výstupu | Positive |
| Provozní teplota | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Počet regulátorů | 1 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Aktuální - Quiescent (Iq) | 75 µA |
| Current - Výstup | 150mA |
| Ovládací prvky | Enable |
| Číslo základního produktu | TLV71328 |
| TLV71328PDBVR Podrobnosti PDF [English] | TLV71328PDBVR PDF - EN.pdf |




TLV71328PDBVR
Y-IC je kvalitní distributor produktů Texas Instruments a zákazníkům poskytuje ty nejlepší produkty a služby.
TLV71328PDBVR je lineární regulátor s nízkým poklesem napětí (LDO) s výkonem 150 mA a funkcí zapnutí/vypnutí. Má rozsah vstupního napětí až 5,5 V a poskytuje pevné výstupní napětí 2,8 V.
• Výstupní proud 150 mA
• Pevné výstupní napětí 2,8 V
• Nízké poklesové napětí 0,57 V při 150 mA
• Klidový proud 75 μA
• Vysoký PSRR (odpor proti rušení napájení) 70 dB až 55 dB (100 Hz až 1 MHz)
• Funkce zapnutí/vypnutí
• Ochrana proti přetížení, přehřátí, zpětné polaritě, zkratu a podnapěťové uzamčení (UVLO)
• Kompaktní pouzdro SOT-23-5
• Široký provozní teplotní rozsah od -40°C do 125°C
• Spolehlivý a odolný design vhodný pro různé aplikace
TLV71328PDBVR je dodáván v úsporném povrchovém balení SOT-23-5, dostupném na páskách a navíjecích kotoučích.
TLV71328PDBVR je aktivní produkt. K dispozici jsou i ekvivalentní nebo alternativní modely, například TLV71333PDBVR a TLV71327PDBVR. Pro více informací kontaktujte náš prodejní tým prostřednictvím našich webových stránek.
• Přenosná elektronika
• Bezdrátová zařízení
• Průmyslové a zdravotnické přístroje
Nejnovější technická dokumentace k TLV71328PDBVR je dostupná na našich webových stránkách. Doporučujeme stáhnout datasheet pro kompletní technické údaje.
Pro získání nabídky na TLV71328PDBVR navštivte náš web. Využijte naši časově omezenou akci a požádejte o cenovou nabídku ještě dnes!
IC REG LINEAR 3V 150MA SOT23-5
IC REG LINEAR 2.85V 150MA 4X2SON
IC REG LINEAR 2.8V 150MA SOT23-5
TI X2S0N4
IC REG LINEAR 2.5V 150MA 4X2SON
IC REG LIN 2.85V 150MA SOT23-5
IC REG LINEAR 3V 150MA 4X2SON
IC REG LINEAR 2.8V 150MA 4X2SON
IC REG LINEAR 2.5V 150MA SOT23-5
IC REG LINEAR 3V 150MA 4X2SON
IC REG LINEAR 2V 150MA 4X2SON
IC REG LINEAR 2.85V 150MA 4X2SON
IC REG LINEAR 3V 150MA SOT23-5
IC REG LINEAR 2.5V 150MA SOT23-5
IC REG LINEAR 2.5V 150MA SOT23-5
IC REG LINEAR 2.8V 150MA 4X2SON
IC REG LIN 2.85V 150MA SOT23-5
IC REG LINEAR 2.5V 150MA 4X2SON
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články





2025/02/12
2024/09/10
2025/03/28
2025/01/15
TLV71328PDBVRTexas Instruments |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|