Čeština
| Part Number: | NRS6012T220MMGJ |
|---|---|
| Výrobce / značka: | Taiyo Yuden |
| Část popisu: | FIXED IND 22UH 650MA 558MOHM SMD |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| 5+ | $0.1876 |
| 50+ | $0.149 |
| 150+ | $0.1324 |
| 1000+ | $0.1117 |
| 2000+ | $0.1026 |
| 5000+ | $0.097 |
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ | Drum Core, Wirewound |
| Tolerance | ±20% |
| Dodavatel zařízení Package | - |
| Velikost / Rozměry | 0.236' L x 0.236' W (6.00mm x 6.00mm) |
| stínění | Shielded |
| Série | NR, S Type |
| hodnocení | - |
| Q @ Freq | - |
| Paket / krabice | Nonstandard |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | -25°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Materiál - jádro | Ferrite |
| Frekvence indukčnosti - test | 100 kHz |
| indukčnost | 22 µH |
| Výška - Sedící (Max) | 0.047' (1.20mm) |
| Frekvence - Self Resonant | 12MHz |
| DC Resistance (DCR) | 558mOhm Max |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 650 mA |
| Aktuální - nasycení (ISAT) | 760mA |




NRS6012T220MMGJ
Y-IC je důvěryhodný distributor vysoce kvalitních produktů Taiyo Yuden. Nabízíme zákazníkům nejlepší produkty a služby.
NRS6012T220MMGJ je povrchově montovaný, stíněný drážděný jádrový odpor, vinutý fixní indukční prvek z řady NR, S od Taiyo Yuden.
Drážděný jádrový konstrukce
Stíněný design
Povrchově montované provedení
Spolehlivý výkon
Kompaktní velikost
Stíněný design pro minimalizaci rušení
Balení na pásce & kolečku (TR)
Rozměry 6,00 mm x 6,00 mm
Maximální výška při osazení 1,20 mm
Tento produkt se nedoporučuje pro nové návrhy
Může být k dispozici ekvivalentní nebo náhradní model, kontaktujte náš prodejní tým pro více informací
Napájecí zdroje
Transformátory DC/DC
Telekomunikační zařízení
Průmyslová elektronika
Nejnovější technickou dokumentaci k produktu NRS6012T220MMGJ najdete na našich webových stránkách. Vyzýváme zákazníky, aby si ji stáhli pro kompletní technické parametry.
Doporučujeme zákazníkům požádat o cenovou nabídku na produkt NRS6012T220MMGJ prostřednictvím našich webových stránek. Získejte nabídku nyní nebo se dozvíte více o tomto produktu.
FIXED IND 22UH 650MA 558MOHM SMD
FIXED IND 1UH 2.4A 60 MOHM SMD
FIXED IND 15UH 800MA 354MOHM SMD
FIXED IND 47UH 460MA 1.158OHM SM
FIXED IND 2.5UH 1.8A 108MOHM SMD
FIXED IND 4.7UH 1.55A 150MOHM SM
NRS6012T220M Original
FIXED IND 1.5UH 2.1A 80.4MOHM SM
NRS6012T220ME TAIYO
FIXED IND 33UH 550MA 696MOHM SMD
FIXED IND 2.5UH 1.8A 108MOHM SMD
NRS6012T220ME0 TAIYO
FIXED IND 100UH 320MA 2.004 OHM
FIXED IND 1.5UH 2.1A 80.4MOHM SM
FIXED IND 33UH 550MA 696MOHM SMD
FIXED IND 3.3UH 1.7A 126MOHM SMD
FIXED IND 1UH 2.4A 60 MOHM SMD
FIXED IND 15UH 800MA 354MOHM SMD
FIXED IND 47UH 460MA 1.158OHM SM
FIXED IND 3.3UH 1.7A 126MOHM SMD
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články
2025/06/30
2025/08/1
2024/09/10
2025/01/31
NRS6012T220MMGJTaiyo Yuden |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|