Vicor Corporation V110A15T400BS3
Part Number: V110A15T400BS3
Výrobce / značka: Vicor
Část popisu: DC DC CONVERTER 15V 400W
Datasheety:
1.V110A15T400BS3.pdf ···
Informace o životním prostředí
Vicor REACH.pdf Vicor RoHS Cert.pdf
Stav RoHs: Lead free / RoHs compliant
Ship From: Hong Kong
Získejte nejnižší ceny dotazem
    Atribut produktu Hodnota atributu
    Napětí - Výstup 3 -
    Napětí - Výstup 2 -
    Napětí - Výstup 1 15V
    Napětí - Izolace 3 kV
    Napětí - vstup (Min) 66V
    Napětí - vstup (Max) 154V
    Typ Isolated Module
    Velikost / Rozměry 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
    Série Maxi (400W)
    Příkon (W) 400 W
    Paket / krabice Full Brick
    Balík Bulk
    Provozní teplota -40°C ~ 100°C
    Počet výstupů 1
    Typ montáže Through Hole
    Funkce OVP, UVLO
    Účinnost 87.4%
    Proud - výstup (Max) 26.67A