Čeština

| Part Number: | V110A15T400BS3 |
|---|---|
| Výrobce / značka: | Vicor |
| Část popisu: | DC DC CONVERTER 15V 400W |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Napětí - Výstup 3 | - |
| Napětí - Výstup 2 | - |
| Napětí - Výstup 1 | 15V |
| Napětí - Izolace | 3 kV |
| Napětí - vstup (Min) | 66V |
| Napětí - vstup (Max) | 154V |
| Typ | Isolated Module |
| Velikost / Rozměry | 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm) |
| Série | Maxi (400W) |
| Příkon (W) | 400 W |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Paket / krabice | Full Brick |
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | -40°C ~ 100°C |
| Počet výstupů | 1 |
| Typ montáže | Through Hole |
| Funkce | OVP, UVLO |
| Účinnost | 87.4% |
| Proud - výstup (Max) | 26.67A |
| Číslo základního produktu | V110A15T400 |
| Aplikace | ITE (Commercial) |




IGBT Modules
DC DC CONVERTER 15V 400W
DC DC CONVERTER 15V 400W
DC DC CONVERTER 15V 400W
DC DC CONVERTER 24V 300W
DC DC CONVERTER 24V 300W
DC DC CONVERTER 15V 400W
DC DC CONVERTER 24V 300W
DC DC CONVERTER 24V 300W
DC DC CONVERTER 15V 400W
DC DC CONVERTER 15V 400W
DC DC CONVERTER 24V 300W
DC DC CONVERTER 15V 400W
DC DC CONVERTER 15V 400W
DC DC CONVERTER 24V 300W
DC DC CONVERTER 15V 400W
DC DC CONVERTER 24V 300W
DC DC CONVERTER 24V 300W
DC DC CONVERTER 24V 300W
DC DC CONVERTER 15V 400W
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články
2025/02/12
2024/09/10
2025/03/28
2025/01/15
V110A15T400BS3Vicor Corporation |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|