Čeština
| Part Number: | V375A28E600BF2 |
|---|---|
| Výrobce / značka: | Vicor |
| Část popisu: | DC DC CONVERTER 28V 600W |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Napětí - Výstup 3 | - |
| Napětí - Výstup 2 | - |
| Napětí - Výstup 1 | 28V |
| Napětí - Izolace | 3 kV |
| Napětí - vstup (Min) | 250V |
| Napětí - vstup (Max) | 425V |
| Typ | Isolated Module |
| Velikost / Rozměry | 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm) |
| Série | Maxi (600W) |
| Příkon (W) | 600 W |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Paket / krabice | Full Brick |
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | -10°C ~ 100°C |
| Počet výstupů | 1 |
| Typ montáže | Through Hole |
| Funkce | OVP, UVLO |
| Účinnost | 87.8% |
| Proud - výstup (Max) | 21.43A |
| Číslo základního produktu | V375A28E600 |
| Aplikace | ITE (Commercial) |




DC DC CONVERTER 28V 600W
DC DC CONVERTER 28V 600W
DC DC CONVERTER 28V 600W
DC DC CONVERTER 28V 600W
DC DC CONVERTER 28V 600W
DC DC CONVERTER 28V 400W
DC DC CONVERTER 28V 600W
DC DC CONVERTER 28V 600W
DC DC CONVERTER 28V 600W
DC DC CONVERTER 28V 400W
DC DC CONVERTER 28V 600W
DC DC CONVERTER 28V 600W
DC DC CONVERTER 28V 400W
DC DC CONVERTER 28V 400W
DC DC CONVERTER 28V 600W
DC DC CONVERTER 28V 600W
DC DC CONVERTER 28V 400W
DC DC CONVERTER 28V 600W
DC DC CONVERTER 28V 400W
DC DC CONVERTER 28V 600W
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články
2025/08/11
2024/06/6
2025/01/27
2025/02/6
V375A28E600BF2Vicor Corporation |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|