V375B5T200B Image
Obrázek může být reprezentace.
Viz specifikace pro podrobnosti o produktu.
Vicor Corporation V375B5T200B
Part Number: V375B5T200B
Výrobce / značka: Vicor
Část popisu: DC DC CONVERTER 5V 200W
Datasheety:
1.V375B5T200B.pdf ···
Informace o životním prostředí
Vicor REACH.pdf Vicor RoHS Cert.pdf
Stav RoHs:
Ship From: Hong Kong
Získejte nejnižší ceny dotazem
    Atribut produktu Hodnota atributu
    Napětí - Výstup 3 -
    Napětí - Výstup 2 -
    Napětí - Výstup 1 5V
    Napětí - Izolace 3 kV
    Napětí - vstup (Min) 250V
    Napětí - vstup (Max) 425V
    Typ Isolated Module
    Velikost / Rozměry 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
    Série MINI (200W)
    Příkon (W) 200 W
    Paket / krabice 9-DIP Module
    Balík Bulk
    Provozní teplota -40°C ~ 100°C
    Počet výstupů 1
    Typ montáže Through Hole
    Funkce OVP, UVLO
    Účinnost 83%
    Proud - výstup (Max) 40A