Čeština
| Part Number: | V375B5T200B |
|---|---|
| Výrobce / značka: | Vicor |
| Část popisu: | DC DC CONVERTER 5V 200W |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Napětí - Výstup 3 | - |
| Napětí - Výstup 2 | - |
| Napětí - Výstup 1 | 5V |
| Napětí - Izolace | 3 kV |
| Napětí - vstup (Min) | 250V |
| Napětí - vstup (Max) | 425V |
| Typ | Isolated Module |
| Velikost / Rozměry | 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm) |
| Série | MINI (200W) |
| Příkon (W) | 200 W |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Paket / krabice | 9-DIP Module |
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | -40°C ~ 100°C |
| Počet výstupů | 1 |
| Typ montáže | Through Hole |
| Funkce | OVP, UVLO |
| Účinnost | 83% |
| Proud - výstup (Max) | 40A |
| Číslo základního produktu | V375B5T200 |
| Aplikace | ITE (Commercial) |




DC DC CONVERTER 5V 150W
IGBT Modules
DC DC CONVERTER 5V 200W
IGBT Modules
DC DC CONVERTER 5V 200W
DC DC CONVERTER 5V 150W
DC DC CONVERTER 5V 150W
DC DC CONVERTER 5V 150W
T 250/425/375 5V/ 40A
DC DC CONVERTER 5V 150W
DC DC CONVERTER 5V 200W
DC DC CONVERTER 5V 200W
DC DC CONVERTER 5V 200W
DC DC CONVERTER 5V 150W
DC DC CONVERTER 5V 200W
DC DC CONVERTER 5V 150W
DC DC CONVERTER 5V 200W
DC DC CONVERTER 5V 150W
DC DC CONVERTER 5V 200W
DC DC CONVERTER 5V 200W
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články
2025/07/16
2024/10/30
2025/04/17
2024/04/27
V375B5T200BVicor Corporation |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|