Čeština

| Part Number: | VE-BWX-MV |
|---|---|
| Výrobce / značka: | Vicor |
| Část popisu: | DC DC CONVERTER 5.2V 150W |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Napětí - Výstup 3 | - |
| Napětí - Výstup 2 | - |
| Napětí - Výstup 1 | 5.2V |
| Napětí - Izolace | 3 kV |
| Napětí - vstup (Min) | 18V |
| Napětí - vstup (Max) | 36V |
| Typ | Isolated Module |
| Velikost / Rozměry | 4.60' L x 2.40' W x 0.50' H (116.8mm x 61.0mm x 12.7mm) |
| Série | VE-200™ (150W) |
| Příkon (W) | 150 W |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Paket / krabice | Full Brick |
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | -55°C ~ 85°C |
| Počet výstupů | 1 |
| Typ montáže | Through Hole |
| Funkce | OCP, OTP, OVP, SCP |
| Účinnost | 90% |
| Proud - výstup (Max) | 28.85A |
| Číslo základního produktu | VE-BWX |
| Aplikace | ITE (Commercial) |




DC DC CONVERTER 5.2V 50W
DC DC CONVERTER 5.2V 150W
DC DC CONVERTER 5.2V 50W
DC DC CONVERTER 5.2V 100W
DC DC CONVERTER 5.2V 50W
DC DC CONVERTER 5.2V 75W
DC DC CONVERTER 5.2V 150W
DC DC CONVERTER 5.2V 50W
DC DC CONVERTER 5.2V 150W
DC DC CONVERTER 5.2V 50W
DC DC CONVERTER 5.2V 75W
DC DC CONVERTER 5.2V 50W
DC DC CONVERTER 5.2V 150W
DC DC CONVERTER 5.2V 100W
DC DC CONVERTER 5.2V 150W
DC DC CONVERTER 5.2V 100W
DC DC CONVERTER 5.2V 100W
DC DC CONVERTER 5.2V 75W
DC DC CONVERTER 5.2V 50W
DC DC CONVERTER 5.2V 150W
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články
2025/07/16
2024/10/30
2025/04/17
2024/04/27
VE-BWX-MVVicor Corporation |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|